• Ново
Абу Гарсија Рево Мг Врти Ролна, Големина 30, Десната Лева Рачка Позиција

Абу Гарсија Рево Мг Врти Ролна, Големина 30, Десната Лева Рачка Позиција

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Редизајниран за 2019 година, новиот, компактен дизајн Со помала тежина На revo MGX spinning reel е изграден за остроумниот риболовец. За да се постигнат супер-лесни перформанси, конструкцијата започнува со уникатен дизајн На едноделна менувачка кутија Од Легура На магнезиум Х-Маг. Додавањето на нова рака за кауција засилена со јаглерод ја намалува тежината без да ја жртвува силата. Премиум алуминиумските машински запчаници обезбедуваат извонредно чувство на брзина, издржливост и перформанси. Системот за лежиште ОД 10+1 HPCR обезбедува исклучителна отпорност на корозија и супер непречено функционирање. Абу Гарсија е најпосакувана марка на прачки и макари за Риболовците Кои Рибаат Да Победат. Без разлика дали риболовте локален турнир, се обидувате да го поставите ВАШИОТ ПБ или едноставно да го надминете вашиот пријател, сметајте На Абу Гарсија. Доверлив од двапати и Назад Кон Назад Басмастер Класичен Шампиони Хенк Цреша, повеќе МЛФ победи Џордан Ли, Како И колегиум и средно училиште шампиони, Абу Гарсија е бренд кој ќе ве задржи во кругот на победникот. АБУ ГАРСИЈА РЕВО МГХ ВРТИ РОЛНА : лидер во ултралесни макари за предење, со уникатен едноделен дизајн на менувач од легура на магнезиум, врвни машински алуминиумски запчаници и јаглеродно тело И ротор Ц6. СТАПКА НА ЗАКРЕПНУВАЊЕ : Закрепнете 35 " 89 см линија за секое вртење на чудакот. Сооднос на менувачот од 6,2 : 1. Системот AMGearing користи компјутерски оптимизиран дизајн на опрема, сместен во едноделна кутија За опрема Од Легура X-Mag. 11 ЛЕЖИШТА од нерѓосувачки ЧЕЛИК, со 10 HPCR лежишта и 1 валчест лежиште. Инстант Анти-Обратно обезбедува непречено функционирање за секое риболовно искуство, заштитувајќи од губење на напнатоста откако ќе се постави вашата кука. СИСТЕМ ЗА ВЛЕЧЕЊЕ НА ЈАГЛЕРОДНА МАТРИЦА СО максимално влечење од 17 фунти 7,7 кг. ПОЗИЦИЈА НА ДЕСНАТА/ЛЕВАТА РАЧКА : knономското копче ЕВА удобно го сместува секој риболовец. КАПАЦИТЕТ НА ЛИНИЈА : моно Капацитет yd/lb : 225/6 175/8 140/10. Плетенка Капацитет 180/10. Калем карактеристики Линија Аларм. УПРАВУВАЊЕТО СО РАКЕТНАТА ЛИНИЈА избегнува заплеткување со голема брзина, дури и со флуоројаглеродна линија. ДЕЦЕНИИ ИСКУСТВО. ОПСЕСИЈА ЗА ДЕТАЛИ. Ние градиме опрема за риболовците кои го следат спортот со непопустлива страст.

Карактеристики

Производи во категоријата

Окума Сафина Про Врти Ролна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Окума Сафина Про Врти Ролна

Мултидиск, подмачкани филц влечење подлошки,3bb + 1 RB лежишта возење систем,брзо поставени антиобратна ва�

DEN 255.84
Извор Врти Ролна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Извор Врти Ролна

Мешање на непобедлива вредност со најдобар квалитет во класата, One3 од 13 Извор На Риболов X Врти Ролна обе

DEN 880.00
Daiwa Regal LT Врти Риболов Ролна-RGLT2000D
  • Ново
Оценка на клиентот:

Daiwa Regal LT Врти Риболов Ролна-RGLT2000D

Кралскиот ЛТ го прифаќа Концептот НА ЛТ за лесен и тежок Вистинската Јаглеродна Рамка ја намалува тежин

DEN 895.84
Шимано Одржи Врти Ролна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шимано Одржи Врти Ролна

Доставувајќи перформанси на врвната полица и најновите во технологиите на ролна за предење На Шимано, Р

DEN 3.33
Пен Spinfisher V Врти Риболов Ролна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пен Spinfisher V Врти Риболов Ролна

Пен Спинфишер Против Ролна За Предење : навистина запечатен систем за влечење со вкупно 3 ht100 подлошки за

DEN 175.84
Голема Мачка XT Врти Ролна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Голема Мачка XT Врти Ролна

Зебко Голема Мачка XT Ролна За Предење, Големина 60 карактеристики : 4+1 систем на лежиште Алуминиумска ка�

DEN 685.12