• Ново
Пимфилм Карго Шорцеви За Мало Бебе Момчиња Дете Цврсти Француски Тери Шорцеви Армија Зелена 6 Месеци

Пимфилм Карго Шорцеви За Мало Бебе Момчиња Дете Цврсти Француски Тери Шорцеви Армија Зелена 6 Месеци

Buyers rating:
DEN 255.68

Износ

Момчиња Моторџиски Шорцеви Мали Деца Бебиња Момчиња Девојчиња Џогер Шорцеви Летни Памучни Секојдневни Цврсти Кошаркарски Шорцеви Детска Момчешка Сезона : Лето. Тип на половината : Средината. Тип на патарн : Цврсто Затворање На Еластичниот Кабел. Машинско Перење. Повлечете Шорцеви. Вклучени - 1 Х Шорцеви. Мека И Удобна, погодна За Детска Мека Кожа.Издржлив Лепење, погоден За Активни Деца.

Карактеристики

Производи во категоријата