• Ново
Амбиент Галакси Вејд Деца Омилен Внатрешен Надворешен Тепих Беж-12' 15'

Амбиент Галакси Вејд Деца Омилен Внатрешен Надворешен Тепих Беж-12' 15'

Buyers rating:
DEN 3677.60

Износ

Амбиент донесе за вас декоративен килим за вашата канцеларија, студентски дом, ден, дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба, соба за играње, простор за забава или спална соба со овој светла област килим. Ако сте биле во потрага за око фаќање парче штотуку го најде. Внатрешните надворешни Теписи имаат густа кадифена површина што овозможува супер мека прошетка низ собата. Дамка и бледнеат отпорни. Лесно за чистење .ИСПОРАКА : поради стандардните ограничувања на големината на испораката, некои килими ќе треба да се преклопат за да се исполнат потребните димензии на испраќачите. Ова може да предизвика мало туткање кога првпат ќе го добиете вашиот килим. Едноставно расклопете и поставете рамно на саканата локација и овие набори ќе се намалат на време. Ако имате дополнителни прашања, ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите (12' х 15', Беж). Пријателски Тепих Со Цврста Површина за Деца и домашни миленици. Машина ткаени килим со 100% топлина во собата полипропилен. Отпорност на дамки и Избледување, Мека Текстура. Достапно во Многу бои и големини. Висина на купот 1/2 инчи. Бренд Име-Амбиент.

Карактеристики

Производи во категоријата