• Ново
Женска Антигва Овесна КАША СМУ Мустанг Богатство Полу-Патент Пуловер Џемпер

Женска Антигва Овесна КАША СМУ Мустанг Богатство Полу-Патент Пуловер Џемпер

Buyers rating:
DEN 1599.84

Износ

Останете топло во тие студени денови на игра додека ја покажувате гордоста НА ВАШИОТ СМУ мустанг во Овој Џемпер Со Полу-Патент Од Антигва. Се одликува со јасна тимска графика на левиот граден кош што ќе им даде до знаење на сите каде лежи вашата верност. Без разлика каде ја спортувате оваа удобна опрема, вашиот тврдокорен фандом ќе биде на целосен дисплеј. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. 1/2-Поштенски. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Полиестер. Долг ракав. Заварен џеб на ракавот со патент на левата рака. Везена апликација графика. Увезени. Долг ракав. Полиестер бранеа назад загреан џемпер.

Карактеристики

Производи во категоријата