• Ново
Менхетен Филандер Цврст Решетка Област Килим, Греј, 6'9'

Менхетен Филандер Цврст Решетка Област Килим, Греј, 6'9'

Buyers rating:
DEN 3830.88

Износ

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Патагонија Јута килим 8'x10'
  • Ново
Оценка на клиентот:

Патагонија Јута килим 8'x10'

Спојувајќи ги крајбрежните ленти со солиден минимализам, овој тепих од областа на јута нуди карактерис�

DEN 2352.80
Уникатен Разбој Кумла Аурора Килим Сиво Сина 8 ' Тркалезна Граница Традиционален Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уникатен Разбој Кумла Аурора Килим Сиво Сина 8 ' Тркалезна Граница Традиционален Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

Инспирирана од градот Стокхолм, Колекцијата стокхолм е совршен избор за секој што бара богати, привлечн

DEN 3.00
Куристан Дрво Демне Површина Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куристан Дрво Демне Површина Килим

Инспириран од убавината на природата, Куристан ја воведува шик повеќенаменската Колекција На Дрва...

DEN 9229.12