• Ново
Минус Мечката-Толкувања Дел Осо [КОМПАКТНИ ДИСКОВИ]

Минус Мечката-Толкувања Дел Осо [КОМПАКТНИ ДИСКОВИ]

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Минус записите на Мечката често се натопени во атмосфери и зачинети со некои сериозни прог-рок тенденции. Нивната најнова целосна должина, " Менос Ел Осо", беше тешка за примероци и нивниот сет во живо го наоѓа Гитаристот Дејвид Кнудсон како свири на своите педали почесто од неговата гитара, ловена преку страната на сцената, синкопирана и спастична. Како што бендот се трансформира, овој рекорд ја постигнува таа ретка ремиксна цел да претстави веќе ценет рекорд во сосема ново светло. Минус Мечката-Толкувања Дел Осо [КОМПАКТНИ ДИСКОВИ].

Карактеристики

Производи во категоријата

Бакнете Ангел Добро Утро
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бакнете Ангел Добро Утро

Чарли Гордост Бакнеж Ангел Добро Утро [ЦД] 871217705201 Музика Чарли ГордостБакнеж Ангел Добро Утро (ЦД НОВО) �

DEN 248.32
Ветер Во Осамени Огради
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ветер Во Осамени Огради

Прва колекција која опфаќа кариера на оваа масовно важна фигура во историјата на амбиенталната музика �

DEN 1.67
Гевин Росдејл-Вандерлуст [ЦД]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гевин Росдејл-Вандерлуст [ЦД]

Гевин Росдејл Вандерлуст [ЦД] 09992321712 Музика Гевин Росдејл Вандерлуст (ЦД НОВО) Етикета : Ent...

DEN 3.33
Светот И Нештата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Светот И Нештата

Бендот Чарлс Вокер може да се пофали со најдобрите музичари кои работеле со лидери во индустријата (Роб�

DEN 2.00
Удобности Во Злосторството
  • Ново
Оценка на клиентот:

Удобности Во Злосторството

Иако името може да биде ново, Морс Сонат е составен од персонал добро познат на оние кои ги истражуваат п

DEN 286.88
Билка Алперт Хју Масекела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Билка Алперт Хју Масекела

Уште 3 класични албуми со Билки се реиздаваат! Дел од огромната кампања за повторно ослободување на билк

DEN 1.67
Уште Еден Вид Светлина [ЦД]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уште Еден Вид Светлина [ЦД]

Раиса Катона БенетУште Еден Вид На СВЕТЛИНА (ЦД НОВИ)Етикета : Lml Music Format : Cdrelesse Датум : 14 Август 2012 No...

DEN 267.52
Во Живо Во Холивуд Боул 1981
  • Ново
Оценка на клиентот:

Во Живо Во Холивуд Боул 1981

Во живо архива ослободување од иконата На Џезот, снимен за време на неговата турнеја за враќање по петго

DEN 0.67
Дваесетгодишен Град
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дваесетгодишен Град

Произведени И Измешани Од Трејси Свајдер Во Копродукција На Иан Њубил сите песни напишани од Иан Њубил �

DEN 316.64