• Ново
Теравита Портокал Лимон Црн Чај

Теравита Портокал Лимон Црн Чај

Buyers rating:
DEN 367.68

Износ

Портокалов Лимон Црн Чај (Лабав)Нашиот Портокалов Лимон Црн Чај е Вкусен Црн чај Со Вкус Со Кора Од Портокал, Кора Од Лимон и Лимонска Трева која има освежителен вкус што ќе ве импресионира! Уникатниот вкус На Портокалов Лимон е вкусен!Состојки : Црн чај, Кора Од Портокал, Кора од Лимон, Лимонска Трева и Природен Вкус На Лимон Од Портокал.Теравита е ексклузивна линија на производи со врвен квалитет, природни извори кои ги користат само најдобрите, најчистите и најмоќните состојки пронајдени низ целиот свет. Теравита е обележана со највисоките можни стандарди за чистота, потенција, стабилност и свежина. Сите наши производи се подготвени со највисоки елементи за контрола на квалитетот, од суровини низ целиот производствен процес, до моментот кога шишињата или кесите се запечатени за свежина и се испраќаат до вас. Нашите највисоки можни стандарди се сертифицирани од независни лаборатории и поддржани од нашата лична гаранција.Теравита постои за да се исполнат и да се обезбеди здравјето и благосостојбата на вашето семејство без штетни ефекти или хемикалии и лекови на рецепт. Ние се стремиме да ги направиме сите наши производи достапни и сигурни и постојано бараме пазар за да ја одржиме нашата достапност и да бараме нови начини да ви служиме вам и на оние што ги сакате. Теравита стана доверливо име за домаќинството за многу семејства и може да ви ги донесе и вашите најдобрите хербални додатоци, мешавини, чаеви и зачини кои се на пазарот денес.Теравита е спакувана во контејнери за рециклирање, отпорни на храна, кои можат да се рециклираат.Зооскејп е горд што е ексклузивен дистрибутер На Чаеви Од Теравита, билки и додатоци во Соединетите држави, Канада и ширум светот.. Спакувани во Соединетите држави во сертифициран објект c GMP (тековна Добра Производствена Практика). Нема полнила. Производител : Теравита. Големина : 4 мл. Лабав Лист Црн Чај-Спакуван во пригодна исправена торбичка!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Теравита Баварски Крем Црн Чај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Теравита Баварски Крем Црн Чај

Баварски Крем Црн Чај Баварски Крем Црн Чај Е Вкусен Црн чај Со вкус Со Кокос, Кора Од Лимон и Кора Од Пор�

DEN 1.67
Теравита Црвено Јаболко Црн Чај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Теравита Црвено Јаболко Црн Чај

Црвено Јаболко Црн Чај Црвено Јаболко Црн Чај Е Вкусен Ароматизиран Црн чај Со Јаболка (Сушен, Исечен На

DEN 3.33