• Ново
Шамија Вендунид Цврста Во Плетена Качулка Комплет Шамија Зимска Капа Од Диња Топол Дебел Кабел Плетена Шамија Комплет Атлетски Капи Што Се Протегаат Шал За Жени

Шамија Вендунид Цврста Во Плетена Качулка Комплет Шамија Зимска Капа Од Диња Топол Дебел Кабел Плетена Шамија Комплет Атлетски

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 260gpackage големина : 15x10x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 260gpackage големина : 15x10x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.како Цврста Шамија Со Качулка 2 во 1 Поставена Зимска Капа Од Диња Топол Дебел Кабел Плетена Капа Комплет Шал Што Се Протега Атлетски Капи Шал За Жениматеријал : плетена боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Шаловите за женски зимски топли нема да предизвикаат чешање на вашата кожа, додека ве одржуваат топли И привлечни опции за боја : Повеќе бои од светли до темни, ПОРТОКАЛОВИ, СИНИ, ЦРВЕНО-КАФЕАВИ, ТЕМНО СИВИ и ЦРНИ, обичните бои се лесни за сите ваши и облеки, А Зимските Шалови За Жени се погодни за многу прилики КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН НИКОГАШ НАДВОР ОД МОДА : Пакетот Вклучува : Една капа и една плетена шамија. Комплетот плетена капа 2 во 1 за жени и мажи ќе ви ги загрее главата, увото и вратот кога одите студена зима и ќе направи да изгледате помлади И трендовски ЕДНА ГОЛЕМИНА и УНИСЕКС : шапката е рамно со ширина од 22 см; Плетената Шамија има должина од 120 см и ширина од 22 см. Овој комплет за зимска капа и шал е исто така совршен подарок за вашите пријатели или за себе во студено време или друго . Овој комплет за зимска капа и шал е исто така совршен подарок за вашите пријатели или за себе во студено време или друго .Цврста Шамија Со Плетена Качулка 2 Во 1 Поставена Зимска Капа Од Диња Топол Дебел Кабел Плетена Шамија Комплет Атлетски Капи Што Се Протегаат Шал За Жени Карактеристики : Рачно Миење Самохат + ШАЛ : Изработен од акрилик, комплетот има одличен квалитет и чувство. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Комплетот Со Цврста Шамија е совршен за мажи и жени, или ученици од училиште, ве прави млади засекогаш.како Цврста Шамија Со Качулка 2 во 1 Поставена Зимска Капа Од Диња Топол Дебел Кабел Плетена Капа Комплет Шал Што Се Протега Атлетски Капи Шал За Жениматеријал : плетена боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.Одлично за секојдневно потопло и какви било активности на отворено, како возење, скијање, пешачење и така натаму.Одлично за секојдневно потопло и какви било активности на отворено, како возење, скијање, пешачење и така натаму. Ќе изгледате толку модерно во овој зимски сет. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Цврста Шамија Со Плетена Качулка 2 Во 1 Поставена Зимска Капа Од Диња Топол Дебел Кабел Плетена Шамија Комплет Атлетски Капи Што Се Протегаат Шал За Жени Карактеристики : Рачно Миење Самохат + ШАЛ : Изработен од акрилик, комплетот има одличен квалитет и чувство. Комплетот плетена капа 2 во 1 за жени и мажи ќе ви ги загрее главата, увото и вратот кога одите студена зима и ќе направи да изгледате помлади И трендовски ЕДНА ГОЛЕМИНА и УНИСЕКС : шапката е рамно со ширина од 22 см; Плетената Шамија има должина од 120 см и ширина од 22 см.

Карактеристики

Производи во категоријата