• Ново
Додоланд Бул, Голем

Додоланд Бул, Голем

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Добар Додоланд Бик, Голем : состави животно од своја сопствена. Уметнички изработени од еколошки материјали, моделите Додоланд се дизајнирани во Нов Зеланд и се богати со природна убавина и имагинација. Парчињата на моделот се нумерирани и можат да се спојат заедно со користење на нетоксичен органски лепак (под услов). Моделите на додо содржат образовни факти, овозможувајќи им на децата да учат додека градат. Сакано и собрано од деца и возрасни, готовото додо е уметничко дело кое ќе трае цел живот. Произведено Во Кина од еколошки рециклиран картон и нетоксичен органски лепак. Големиот Бик е долг 13" кога е составен. Возраст : 8 години и повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Божиќни Женски гроздобер Кардиган Снешко Со Долги Ракави Јакни Од Дедо Мраз За Жени Есенски Лабави Женски Џемпер Кардиган Лесна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќни Женски гроздобер Кардиган Снешко Со Долги Ракави Јакни Од Дедо Мраз За Жени Есенски Лабави Женски Џемпер Кардиган Лесна

50" ракав : 62см / 24.10"Големина : М Биста : 115см / 45 Предлагаме рачно миење и не белење или користење топла вода.

DEN 396.32
Бебе Прво Одење Чевли 1-Години Дете Тренери Патики Новороденчиња Момчиња Девојчиња Не Се Лизга Мека Единствена Мало Дете Мрежа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бебе Прво Одење Чевли 1-Години Дете Тренери Патики Новороденчиња Момчиња Девојчиња Не Се Лизга Мека Единствена Мало Дете Мрежа

Гумен солематеријал : Дишење Мрежа Работа Горниот, Нелизга Флексибилност Ева Единствен Чевлите се изра�

DEN 3.33