• Ново
Жени Јога Со Долги Ракави Спортска Облека Фитнес Трчање Тенки Спортски Врвови Облека За Обука За Активна Облека Тенок Врв За Истегнување Со Брзо сушење

Жени Јога Со Долги Ракави Спортска Облека Фитнес Трчање Тенки Спортски Врвови Облека За Обука За Активна Облека Тенок Врв За

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава сију од пазарот На Џојбај.Опис : . Материјал : полиестер, спандекс. Врвна должина : редовна. Тип на јака : кружен врат. Тип на ткаенина : плетена ткаенина. Должина на ракавот( см) : долг ракав. Декорација : Нема декорација. Тип на шема : цврста боја. Тип на ракав : обичен ракав. Боја : виолетова, црна, сива, црно-сива линија, темносина. Стил : Секојдневен. Големина : С М Л ХЛ 2ХЛ. фитнес трчање спортски тренинг костум тенок-фит брзо сушење рашири врвот. Големина шема : . Големина - - - - Должина-БистаПоловинатаРамо - - - - - - - - - - Ракав . С 58см/22.86 "82см/32.28" 74см/29.13" 35.5 см/13.98 " 57см/22.44". М 60см/23,62 "86см/33,86" 78см/30,71 "36,5 см/14,37" 58см/22,83". Л 62см/24.41 "90см/35.43" 82см/32.28 "37.5 см/14.76" 59см/23.23". XL 64cm/25.20 "94cm/37.01" 86cm/33.86 "38.5 cm/15.16" 60cm/23.62". 2xl 66cm/25.98 "100cm/39.37" 92cm/36.22 "40cm/15.75" 61cm/24.02". Пакет вклучени : . 1*Врвови. Забелешки : . 1,1 инчи = 2,54 см. 2.Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавање. 3.Поради разликата помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Машина за перење ладно. Не избелувајте. Падне сува ниска. Лесна, растеглива, брза сува ткаенина облека за вежбање во теретана. Удобност, отстранување на влага, одржувајте ладно чувство. Стојат на екипажот, мазно и меко, опуштено вклопување. Основни и разноврсни врвови, совршени за да го скриете стомакот, лабавата јога кошула за вежбање е многу симпатична облека со хеланки, каприс и слаби фармерки. Полиестер 85% спандекс 15%, лесен материјал за дишење, тенок, но не проѕирен, брзо сушење и отстранување на влага, машинско перење и никогаш надвор од форма, не избелувајте. Функциите за апсорпција на влага и потење може трајно да се одржуваат. Пространа и многу дише со ткаенина што ја отстранува Потта и рамни шевови. Многу добро ја отстранува влагата што помага да се задржи влагата. Ткаенината е многу мека и мазна дури и во спортот.Рашири ткаенина ви овозможува да се движат природно. Јога маица е одлична за носење во теретана, спорт, трчање и секојдневен секојдневен живот, исто така добра за пешачење, патување и одмор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Bimini Беј Машки Bluefin Ii Краток
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bimini Беј Машки Bluefin Ii Краток

Солиден и рафиниран, Bimini Bay Autfiters Bluefin II Short може да се пофали со 7 џебови и чисти линии направени со растег�

DEN 351.84
Женски Панталони За Нозе Опуштени Тенки Елегантни Топли Еластични Памучни Меки Жолти Најчесто се користат ЗА БОЖИЌНА Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Панталони За Нозе Опуштени Тенки Елегантни Топли Еластични Памучни Меки Жолти Најчесто се користат ЗА БОЖИЌНА Големина

Женски Градиент Спортски Панталони Лабави Дневни Панталони Со Џебови Панталони Со Висок Струк Предмет

DEN 2.67
Gruv Опрема FretWraps Камен-Голем, Еден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gruv Опрема FretWraps Камен-Голем, Еден

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 2.33