• Ново
Г-Дине Заптивка. 6326К МРГ6326К РАКАВ 25

Г-Дине Заптивка. 6326К МРГ6326К РАКАВ 25

Buyers rating:
DEN 719.20

Износ

Г-Дине Заптивка. РАКАВ 25 пеколен штит термички ракав нуди сопствена заштита за жици, линии и кабли. Овој ракав издржува континуирана температура од 1.200 степени Целзиусови и врвна температура од 2.000 степени Целзиусови. Карактеристики Дијаметар Ракав-0.250-0.438 во. Должина на ракавот-25 стапки. Боја На Ракав-Црна. - ШКУ : КСАО59469.

Карактеристики

Производи во категоријата

Г-Дин Заптивка Црево За Гориво
  • Ново
Оценка на клиентот:

Г-Дин Заптивка Црево За Гориво

Новата програма за водовод на Гдин Гаскет нуди и класичен традиционален изглед на тркачки автомобил во

DEN 3.00
Г-Дин Заптивка Жица Канал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Г-Дин Заптивка Жица Канал

Овие гДин Заптивка флексибилни комплети за цевки и ремени за врзување се дизајнирани да ја заштитат еле

DEN 0.33
Г-Дин Заптивка Карбуратор Гас Студ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Г-Дин Заптивка Карбуратор Гас Студ

1 1 / 2 инчен стандардна должина Интегралната глава на штекерот на овие целосно навојни столпчиња од карб�

DEN 575.84
Г-Дин Заптивка Црево За Гориво
  • Ново
Оценка на клиентот:

Г-Дин Заптивка Црево За Гориво

Црниот Најлон Плетеше Црево;специјалната внатрешна обвивка на флуороеластомер на ова црево е поотпорн�

DEN 3.33
Г-ДИН Заптивка 3777Г Црево Стегач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Г-ДИН Заптивка 3777Г Црево Стегач

Челична Клешта со / Изолационо гумено соединение значи полесно монтирање на жица, црева за гориво итн...

DEN 703.20