• Ново
Ecqkame Женски Маици Лето CasualGradient Печатени V-Вратот Редовни Денот На Жените Печатени Кратки Ракави Врвот Жолта XXL Дозвола Продажба

Ecqkame Женски Маици Лето CasualGradient Печатени V-Вратот Редовни Денот На Жените Печатени Кратки Ракави Врвот Жолта XXL Дозвола

Buyers rating:
DEN 271.20

Износ

Женски Летен Секси Градиент Печатење V-Вратот Редовни Жени Ден На Монтер Печатени Кратки Ракави Врвни Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Сите Season.5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата. Сезона : Пролет, Лето : Женска Пригода : Секојдневен, Партиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Врвови Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите големината.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length SSmall4834104cm/40.94"24cm/9.45"46cm/18.11"65cm/25.59"MMedium61036108cm/42.52"24cm/9.45"48cm/18.90"66cm/25.98"LLarge81238112cm/44.09"25cm/9.84"50cm/19.69"67cm/26.38"XLX-Large101440116cm/45.67"25cm/9.84"52cm/20.47"68cm/26.77"XXLXX-Large121642124cm/48.82"26cm/10.24"56cm/22.05"70cm/27.56"Size : SSize. : Small US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 24cm/9.45"Shoulder : 46cm/18.11"Length : 65cm/25.59"Size : MSize. : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 108cm/42.52"Sleeve : 24cm/9.45"Shoulder : 48cm/18.90"Length : 66cm/25.98"Size : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09"Sleeve : 25cm/9.84"Shoulder : 50cm/19.69"Length : 67cm/26.38"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67"Sleeve : 25cm/9.84"Shoulder : 52cm/20.47"Length : 68cm/26.77"Size : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82"ракав : 26cm/10.24" Рамо : 56cm/22.05 "Должина : 70cm/27.56" Премиум Ткаенини : ова лето врвовите за жени се изработени од висококвалитетен материјал. Мека и мазна. Мека ткаенина со малку растеглива, дише за носење. Тоа не е само светлина, туку и ја апсорбира потта. Карактеристики : печатена кошула, краток ракав, v вратот, класичен стил,лабава, женски облечени блузи блузи за Пролет, Лето, Fall, Зима.Овие елегантни кошули се совршени за жени,дами и јуниори.Деталите за вратот ќе направат вратот да изгледа подолг. Повод : оваа блуза блузи за жени се многу погодни за секоја пригода, особено за датира, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор одмор, патување, забави, концерт, спорт, кафе кафе, салата, итн. Совршен подарок за Денот На Мајката, Роденден, Карневал, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година итн. Овие модерни врвови се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријател наоколу, тие навистина ќе ги сакаат. Натпревар : модерен блузи може да одговара со хеланки, панталони, палто, слаби фармерки, шорцеви или здолниште, и тоа ќе биде од суштинско значење во вашиот wardrobe.It е прекрасен подарок за мама,ќерка и пријател. Забелешка : ве Молиме погледнете ја табелата со големини кога нарачувате.Поради различни компјутерски монитори, може да има разлики во бојата помеѓу сликите и производите.Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-3 см.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Мода Фит Рингспун Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Мода Фит Рингспун Маица

4.5 мл., 100% чешлан прстенест памук, 30 Еднокреветни Сиви е 90 / 10 Боите на Памук / полиестерхедер се 40 / 60 памуч�

DEN 303.84
Женска Маица Женска Црна Чипкаumn И Зима Тенок Раглан Ракав V Вратот Џемпер Маица Женски Памук Вискоза Маици Полиестер, Спанде
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Маица Женска Црна Чипкаumn И Зима Тенок Раглан Ракав V Вратот Џемпер Маица Женски Памук Вискоза Маици Полиестер, Спанде

Женска црна чипка aut и зима тенок раглан ракав Против Вратот Џемпер маица Материјал : Полиестер, Спандек�

DEN 207.84
Маица за кратки ракави за жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица за кратки ракави за жени

Во основата на секоја одлична гардероба е збирка на најважни работи со кои никогаш не можете да тргнете

DEN 1.00