• Ново
Пикник време од табла за сирење од ананас

Пикник време од табла за сирење од ананас

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Таблата за сечење на ананас и сетот на алатки е табла со сирење со сирење, ласерско-ласерско дрво, која се врти отворена за откривање на алатки за вино и сирење. Доаѓа со три алатки од четкани од не'рѓосувачки челик, вклучително и трупче во стилот на келнер, вилушка со сирење и нож за сирење. Ананасот одамна се сметаше за симбол на гостопримството, а оваа табла за сирење сигурно ќе помогне вашите гости да се чувствуваат добредојдени. Пикник време Апликација/употреба на табла за сирење од ананас : Сечење. Апликација/употреба : Сечење. Пакувана количина : 2 / случај. Пакувана количина : 2 / случај. Број на парчиња : 4. Број на парчиња : 4. Безбедна машина за миење садови : Бр. Тип на вилушка : вилушка со сирење. Материјал за производи : не'рѓосувачки челик.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лисгаи Женски Памучни Ленени Шорцеви Секојдневен Еластичен Струк Удобно Виткање Должина На Коленото Бермудски Шорцеви Со Врвка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лисгаи Женски Памучни Ленени Шорцеви Секојдневен Еластичен Струк Удобно Виткање Должина На Коленото Бермудски Шорцеви Со Врвка

Летни Бермудски Шорцеви За Жени 2023 Трендовски Памучни Ленени Кратки Колена Удобни и здрави Бермудски К�

DEN 1.67
Кајануо Плажа Сандали Сандали Дозвола За Жени Флип Флоп Жена Женски Гроздобер Одење Влечки Со Поддршка Лак Анти-Лизга Клин Пета
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кајануо Плажа Сандали Сандали Дозвола За Жени Флип Флоп Жена Женски Гроздобер Одење Влечки Со Поддршка Лак Анти-Лизга Клин Пета

Женски Гроздобер Влечки За Одење Со Поддршка За Лак Ортопедски Сандали Со Ортопедски Пети Против Лизга�

DEN 255.84