• Ново
Бек Арнли 081 - Нови Чевли За Сопирање

Бек Арнли 081 - Нови Чевли За Сопирање

Buyers rating:
DEN 959.84

Износ

НОВИ Чевли За СОПИРАЧКИ : 03-08 Понтијак Вибрации, 03-08 Тојота Матрикс Бек/Арнли Нови Чевли За Сопирачки 081-3168 Натпревари ое форма, одговара и функција. Премиум врзива и материјали за сопирање без азбест. Сите нови челични јадра обложени за заштита од ' рѓа. Формулација на материјал за премиум триење. Вклучува чевли и за возачката и за совозачката страна на возилото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Моќ Стоп Б Кочница Чевли-Заден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моќ Стоп Б Кочница Чевли-Заден

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / чевлите За сопирачки За автоспецијалност �

DEN 3.33
Центрични Делови 111. Кочница Чевли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Центрични Делови 111. Кочница Чевли

Премиум Чевли За Задни Сопирачки За Паркирање Од Центрик Дизајнирани да ви обезбедат максимална моќнос

DEN 0.33