• Ново
Оригинални Jо решенија ML диспензерот за сапун - Прирачник - 1. Квартен капацитет - мек притисок - бел - картон

Оригинални Jо решенија ML диспензерот за сапун - Прирачник - 1. Квартен капацитет - мек притисок - бел - картон

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Оригинални Jо решенија 1250 ml диспензерот за сапун - прирачник - 1,32 квартен капацитет - мек притисок - бел - 6 / картон. Диспензерот за сапун има 1250 мл. Санитарно запечатено полнење во неверојатно мало стапало. Одлично за локациите каде што се претпочита помал, потрационален диспензер. Диспензерот испорачува повеќе од 1700 миење на рацете. Диспензерот за сапун во согласност со АДА има светло светло со дополнителен прозорец на страницата и операција за притисок со една рака. Овој диспензер; Сапун е одлична ставка за диспензерот за сапун за чистење. Тоа е сосема нова ставка што ви доаѓа добро спакувано и брзо се испорачува! Прозорец на страницата. Мек притисок.

Карактеристики

Производи во категоријата

Mygift Freestanding Bamboo 3-Bar Rack Rack со полица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mygift Freestanding Bamboo 3-Bar Rack Rack со полица

Погоден начин за додавање на складирање на крпи во области за бања или базени, овој природен штанд за кр�

DEN 479.84
Клара Кларк Шаги килим со бања со гума за поддршка на лизгање - машина што може да се мие Супер мек копач - кадифен апсорбинтен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Клара Кларк Шаги килим со бања со гума за поддршка на лизгање - машина што може да се мие Супер мек копач - кадифен апсорбинтен

Шагискиот мат Кларк Кларк е најдобриот и економичен избор кога барате апсорпција на вода и супер мека д�

DEN 639.84
Франц Пастел Аква лосион пумпа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Франц Пастел Аква лосион пумпа

Пумпата за лосион од колекцијата Франц Бања со создавање на домови комбинира чист и недооценет стајлин�

DEN 3.00
Наводнување може ЛП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Наводнување може ЛП

Главната пумпа за наводнување може лосион за бањата е совршен додаток на вашата дневна рутина за нега н�

DEN 1.33