• Ново
Супер зелен пијалок со темно чоколадо, ФЛ Оз

Супер зелен пијалок со темно чоколадо, ФЛ Оз

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Супер зелен пијалок со темно чоколадо со мобилно-ник на ден ви дава 31 органска супер храна што ја енергизира и детоксицира-и има вкусно вкусно. За разлика од повеќето други зелени пијалоци, Cell-Nique е органски, ниско калории, содржи повеќе зелени хранливи материи, повеќе протеини, доаѓа во целосна линија на забавни и вкусни бесплатни вкусови и е спакувана во стакло за свежина. Почувствувајте ја разликата во клетката. Cell-Nique Dark Chocolate Super Green Drink : USDA органски. 13 Супер зеленило. 5 супер овошја. 3 храна за супер мозоци. 3 Супер растителни протеини. 7-над-над-над-лековити растенија ботанички и агава. Богат со антиоксиданс и фитонутриенти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Удобност од Brinley Co. Women Wonen Espadrille клин
  • Ново
Оценка на клиентот:

Удобност од Brinley Co. Women Wonen Espadrille клин

Чекор во прекрасен нов клин од Бринли Ко Овој симпатичен клин има ткаена лента за пети и прекрасна каиш �

DEN 0.67