• Ново
Renpure Оригинали Арган Масло Шампон, Унца

Renpure Оригинали Арган Масло Шампон, Унца

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Арганово Масло луксузен Шампон формулата За масло Од Арган има уникатна структура која продира во кутикулата на косата, намалувајќи го триењето и кршењето за време на миењето со шампон и обезбедува природна микро-бариера која помага да се заштити од топлина во стилизирање ; УВ зраци. Резултатот е неверојатен сјај со свилено-меко чувство за здрава, убава коса. Како Функционира : Најголемо оштетување на косата се јавува за време на миење со шампон кога поединечни влакна на косата се тријат едни против други кршење и пукање на слојот на кутикулата на косата. Аргановото масло го подмачкува и измазнува слојот на кутикулата на косата намалувајќи го триењето. Дозволувајќи да се исчисти косата додека се намалува оштетувањето. Renpure Оригинали Арган Масло Шампон, 16 Унца.

Карактеристики

Производи во категоријата

Љубов Убавина И Планета Волумизирачки Шампон И Регенератор, Без Парабени, Без Силикони И Вегански, Кокосова Вода И Цвет Од Мимоза,,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Љубов Убавина И Планета Волумизирачки Шампон И Регенератор, Без Парабени, Без Силикони И Вегански, Кокосова Вода И Цвет Од Мимоза,,

Во Љубовта Убавината и Планетата® нашата цел е да ве направиме поубави и да и дадеме малку љубов на план�

DEN 2.33
Repure Детоксикација Јаглен Шампон 19o
  • Ново
Оценка на клиентот:

Repure Детоксикација Јаглен Шампон 19o

Нашата колекција На Јаглен За Детоксикација длабоко ја чисти косата со моќта на природниот јаглен Јагл�

DEN 111.68