• Ново
Ретро фудбалска тема, насмеано лице, спортска тематска графичка маица

Ретро фудбалска тема, насмеано лице, спортска тематска графичка маица

Buyers rating:
DEN 95.84

Износ

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи верно На големината Ретро фудбалска тема, насмеано лице, спортска тематска графичка маица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Chrapeенски жица без жица без жица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Chrapeенски жица без жица без жица

Град без жица со микрофибер Vassarette (72239) Безжичниот дизајн и мекиот микрофибер го прават овој градник тол�

DEN 0.33
Garanimals Mid Rise Joggers Pant, Count, Pack
  • Ново
Оценка на клиентот:

Garanimals Mid Rise Joggers Pant, Count, Pack

Измешајте ја и одговарајте на гардеробата на вашето момче за дете за симпатичен и удобен изглед од garanimal

DEN 224.00
Пуавкоер Женски Летни Памучни Ленени Лежерни Долги Панталони Висок Струк Лабави Обични Панталони Женски Еластични Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пуавкоер Женски Летни Памучни Ленени Лежерни Долги Панталони Висок Струк Лабави Обични Панталони Женски Еластични Панталони

Сезона : четири сезони Пол : Жени, Девојки Стил : Мода Материјал : Памук Тип На Шема : Цврст Должина : Долго..

DEN 319.84