• Ново
Инспирација Ранец

Инспирација Ранец

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Вашето дете ќе зборува за игралиштето Со Ранецот Вајлдкин 17 Инчи! Со димензии 17 х 12 х 9 инчи, Ранецот од 17 Инчи има вистинска големина тоа?е совршен за пакување на сите најважни работи, плус некои закуски! Со ранци, тоа?и сите за карактеристиките,И Диви?с 17 Инчен Ранец е полн со карактеристики кои се стави на?забавно? во ?функционалност?. Две поместени, прилагодливи ремени за рамо и обложен грб обезбедуваат удобно носење, додека издржливата горна рачка е совршена за закачување во шкафче пред да се упатите на час. Неговите три прегради со патент, два странични џебови за шишиња со вода и внатрешни џебови за комунални услуги и држач за мрежести моливи ја прават организацијата ветре, така што вашето дете може да го најде она што му треба брзо. Ние?ve го дизајнираше нашиот Ранец од 17 Инчи за да ги издржи и најтешките училишни денови исполнети со домашни задачи. Изработен од супер издржлива полиестерска ткаенина од 600 негирачи со внатрешна најлонска постава отпорна на влага, Ранецот од 17 Инчи е способен да ракува со што и да фрлите? и внатре и надвор. Како и секогаш, сите Диви?ранците од 17 Инчи имаат живописни, разиграни дезени, така што вашето дете ќе го сака овој забавен нов додаток во своето училиште и опрема за патување. Може?доста ти е од Вајлдкин?прекрасни шеми? Секој Ранец од 17 Инчи беше дизајниран да се координира со друга опрема за Диви Животни, затоа продолжете и направете тема од неа! Од кутии за ручек, до вреќи за дуфели, до вреќи за спиење, вашето дете ќе сака да ги има своите омилени дизајни со себе во движење. Три пространи прегради со патент. Повеќе внатрешни џебови и мрежесто куќиште. Странични џебови за шишиња со вода. Приближна возраст 8+. Вајлдкин Инспирација 17 Инчен Ранец.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кокопеунт Мода Секојдневен Женски Ранец Студенти Со Голем Капацитет Цврсти Женски Чанти Нова Мода Водоотпорна Училишна Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кокопеунт Мода Секојдневен Женски Ранец Студенти Со Голем Капацитет Цврсти Женски Чанти Нова Мода Водоотпорна Училишна Торба

Техника : Втиснување Внатрешност : Внатрешен Џеб За Слот,Џеб За Мобилен Телефон,Внатрешен Џеб За Патент,�

DEN 1.67
Беивеи Унизе Ранец Заштита На Рбетот Училишна Торба Горна Рачка Лесна Торба За Книги Мулти Џебови Момчиња Дишечки Дебели Ремени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи Унизе Ранец Заштита На Рбетот Училишна Торба Горна Рачка Лесна Торба За Книги Мулти Џебови Момчиња Дишечки Дебели Ремени

Спецификации : тгендер : Унисекс, Тинејџер, Момчиња, Девојчиња, Детска Боја : Розова, Црвена, Зелена, Виоле

DEN 1.67
Кокопаунт Средношколски Средношколски Ранец За Девојчиња Тинејџерски Слатки Слатки Со Голем Капацитет Црн Најлон Едноставен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кокопаунт Средношколски Средношколски Ранец За Девојчиња Тинејџерски Слатки Слатки Со Голем Капацитет Црн Најлон Едноставен

Место На Потекло : Ширина На Ставка : 22смитем Тежина : 0,7 Кгитем Должина : 33смитем Висина : 47сммодел Број : С

DEN 319.84
Детски чанти Детски Училишен Ранец За Момче И Девојче, Среден Основен Основен Ученик Со Голем Капацитет Спортски Дневен Ранец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Детски чанти Детски Училишен Ранец За Момче И Девојче, Среден Основен Основен Ученик Со Голем Капацитет Спортски Дневен Ранец

●Училишен Ранец За Тинејџери● : најлонска ткаенина Со Висока густина, лесна за чистење, отпорна на вода

DEN 495.84
Секојдневен Дневен Пакет-Црн
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секојдневен Дневен Пакет-Црн

Б104 е лесен и цврст секојдневен дневен пакет со повеќе џебови за училиште и секојдневен живот Лесен и цв�

DEN 479.84
Кокопаунт Колеџ Студентски Ранец Женски Средношколски Чанти За Тинејџерки Со Голем Капацитет Оксфордска Торба за Книги корејски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кокопаунт Колеџ Студентски Ранец Женски Средношколски Чанти За Тинејџерки Со Голем Капацитет Оксфордска Торба за Книги корејски

Место На Потекло : Ширина На Предметот : 20смитем Тежина : 0,55 Кгитем Должина : 33смитем Висина : 46сммодел Бро

DEN 2.00
Вајлдкин Вишбоун Ранец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вајлдкин Вишбоун Ранец

Вашето дете ќе зборува за игралиштето Со Ранецот Вајлдкин 16 Инчи! Со димензии 16 х 12,5 х 9,5 инчи, Ранецот од

DEN 0.33