• Ново
Лорел Есенцијални Библиотека

Лорел Есенцијални Библиотека

Buyers rating:
DEN 1279.84

Износ

Четири полица библиотека е дел Од Лорел Најважен Серија Ламинат Мебел. Полиците се 3/4" дебели и направени со термички споени, Цреша ламинат за долготрајна употреба. Видливата подлога зад полиците е направена со соодветен ламинат. Библиотеката содржи три прилагодливи полици, една фиксна долна полица, квадратни рабови и прилагодливи стапала. Секоја полица држи до 75 килограми. Лорел Есенцијални Библиотека Изградена од 3/4" дебел, висококвалитетен, ламинатен врв со 3мм пвц рабови. 4 цврсти полици за книги и многу повеќе. 3 прилагодливи полици и 1 фиксна долна полица. Цреша ламинат. Вкупни димензии : 36 "W x 12-1/2" D x 48 " H.

Карактеристики

Производи во категоријата