• Ново
Лејсихоп Женски Чевли За Пешачење Магична Лента Обични Чевли Тркалезни Прсти Станови Удобност За Стоење Патики Мери Јапеејн Шупливи Ниски Врвни Бели 6

Лејсихоп Женски Чевли За Пешачење Магична Лента Обични Чевли Тркалезни Прсти Станови Удобност За Стоење Патики Мери Јапеејн

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Чевли За Пешачење, Патики, Обични Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Мала Тежина, Отпорна На Абењебојка : Бела, Црвена, Светло Сива, Темно Сива, Црна (Опционално)Големина : САД 4, САД 5, САД 6, САД 7, САД 8, САД 9, САД 10, САД 11 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Мрежест Материјал За Ѓон За Облека : Mdheel Тип : Израмнување : Магија Тапети Тип : Круг Toetube Висина : Ниска Toetube Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима Прилики : Повик, Патување, Одмор, Работа, Партија, Секојдневно, Датуми, Филмови Карактеристики : 1. Класични секојдневни чевли за жени дизајн со магична лента рамна пета.2. Поставата за дишење и меките влошки во овие станови можат целосно да ги ослободат вашите стапала.3. Мода мрежа ткаенина горниот стил погоден за секојдневно носење, фустан, секојдневен дневно, и така натаму.4. Премиум материјалите со МД ѓон отпорен на лизгање можат добро да ги заштитат вашите стапала.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) чевли за одење Со мрежеста ткаенина Што Дише И Лесни - дише со цврстина и мекост на истегнување, овозможувајќи им на нозете лесно да дишат, правејќи ги чевлите да носат поудобно. Практично Затворање - дамите обични чевли користат лизгачки дизајн за да ја подобрат удобноста на глуждот, затворање на магична лента што е лесно да се облече и соблече, кои имаат одлична флексибилност. Анти-Лизгачки Стапала - лесен МД дебел ѓон се издржливи и не се лизгаат, што обезбедува перница за движење. Удобни-Женски патики со горна кожа и мрежеста ткаенина, влошка за дишење и постава внатре, прават да се чувствувате удобно по еднодневно трчање, одење или стоење. Добар подарок за баба, бремена жена, мајка, девојки. Апликации-Стоење, одење до поштенското сандаче, вадење ѓубре, наводнување на тревникот, шетање на кучето, готвење во кујна, посета на соседи, возење, затворен простор, канцеларија, шопинг, стоење, работа итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Аниме Секојдневни Чевли Мојот Херој Академија Патики Мода Високи Врвни Патики Класичен Манга Шаблони Косплеј Рачно Насликани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Аниме Секојдневни Чевли Мојот Херој Академија Патики Мода Високи Врвни Патики Класичен Манга Шаблони Косплеј Рачно Насликани

Класични аниме платно чевли ! Ако Сте обожавател На Академијата Мој Херој, силно ги препорачуваме овие ч

DEN 3.00
Падот Заштеди Дозвола Се Занимава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Падот Заштеди Дозвола Се Занимава

Големина : 36 САД : 5.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 Должина : 23см / 9.06" Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ :

DEN 1.67
Рут: Роман [Врзан За Кожа]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рут: Роман [Врзан За Кожа]

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

DEN 1.67