• Ново
Предна Пешачка Женска Туника Со Долги Ракави Сарафан Против Вратот Едноставни Фустани Со Маици Замав Плажа Фустан До Колена Со Џебови

Предна Пешачка Женска Туника Со Долги Ракави Сарафан Против Вратот Едноставни Фустани Со Маици Замав Плажа Фустан До Колена

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневен Фустан Со Маица Со Долги Ракави, Фустани Со Туника За Врат Тип На Шема : Шумски Печатени, Џебови Боја : Каки, Зелена, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 5% Памук+95% Полиестернеклин : V Должина на вратот : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улични Карактеристики : 1. Полиестерска и памучна ткаенина, мазна и дише, мека и пријателска за кожата, удобна за носење и не е лесно деформирана или збрчкана.2. Лесно е да се направи моден и шик изглед, само спарете со високи потпетици или сандали.3. Стил : В вратот, секси, елегантен, секојдневен, долг ракав, должина на коленото.4. Фустанот ќе биде погоден за многу прилики, како што се шопинг, патување, забава, клуб, секојдневно носење.Содржина на пакетот : 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Есенски Маици Фустан, Секојдневен Лабав Фустан За Лулашка, Едноставен И Модерен Фустан До Колена. Материјал-5% Памук+95% Полиестер. Специјалниот Дизајн Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Дизајн-Есенски Цветен Сарафан За Печатење, Секојдневен Фустан За Замавнување На Полите Против Вратот, Боемски Фустани Со Маици. Нема Сомнение Дека Есенските Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Натпревар - Женски Секојдневни Фустани За Fall Многу Лесно Со Каква Било Комбинација На Накит Од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки или Дури И Патики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тикв Женска Мини Лабава Облека Елегантна Секојдневна Удобна Облека Со Долги Ракави Летна Плажа Гроздобер Бохо В Сарафан За Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тикв Женска Мини Лабава Облека Елегантна Секојдневна Удобна Облека Со Долги Ракави Летна Плажа Гроздобер Бохо В Сарафан За Вратот

Пол : должина На Жените : Редовен Стил : Секојдневен, Моден Материјал : Сезона На Мешавина Од памук : проле�

DEN 3.00
Ловско Летни Фустани За Жени Фустани За Сонце Жени Бохо Фустан Без Ракави Секојдневен Секси Гроздобер Принт Оглавник Вратоврска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ловско Летни Фустани За Жени Фустани За Сонце Жени Бохо Фустан Без Ракави Секојдневен Секси Гроздобер Принт Оглавник Вратоврска

Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме Материјал : 100%

DEN 266.40
Коаезне Сарафан За Жени Секојдневен Летен Фустан Тркалезен Резервоар Без Ракави Фустан На Плажа Фустан За Лулашка Мода Лабав
  • Ново
Оценка на клиентот:

Коаезне Сарафан За Жени Секојдневен Летен Фустан Тркалезен Резервоар Без Ракави Фустан На Плажа Фустан За Лулашка Мода Лабав

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

DEN 3.00
женски Ремени За Шпагети од колати Бохо Макси Фустани Трендовски Фустани Без Ракави V Врат Етнички Принт Фустан На Плажа Секојдневен
  • Ново
Оценка на клиентот:

женски Ремени За Шпагети од колати Бохо Макси Фустани Трендовски Фустани Без Ракави V Врат Етнички Принт Фустан На Плажа Секојдневен

Добредојдовте Во Продавницата колатиВи Посакувам пријатно шопинг искуство во колати.колати е посвете�

DEN 335.84
Пролетни Фустани За Жени Лелеави Забави Долг Макси Фустан Маица Сарафан На Плажа Секојдневни Фустани На Плажа За Женски Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пролетни Фустани За Жени Лелеави Забави Долг Макси Фустан Маица Сарафан На Плажа Секојдневни Фустани На Плажа За Женски Женски

Добредојдовте во нашата продавница, ние се фокусираме на обезбедување на најдобри чевли и се надеваме д

DEN 259.04
Макси Фустан За Жени, Летни Фустани За Жени Одмор На Плажа Бохо Ремен За Шпагети Печатење На Денот На Независноста Долг Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Макси Фустан За Жени, Летни Фустани За Жени Одмор На Плажа Бохо Ремен За Шпагети Печатење На Денот На Независноста Долг Фустан

Женскиот фустан е одличен за носење на плажа, дневно, одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопин�

DEN 438.24
Сарафани За Жени Секојдневна Мода На Плажа Секојдневно Печатење Без Ракави Со Тркалезен Врат Лажен Дводелен Фустан Од Резервоар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сарафани За Жени Секојдневна Мода На Плажа Секојдневно Печатење Без Ракави Со Тркалезен Врат Лажен Дводелен Фустан Од Резервоар

Qwdj Фабрика за Производство на ywdj има посветена фабрика за кооперативна облека која може да се прилагоди

DEN 2.00
Венини Сарафани За Жени Градиент Печатење Без Ракави Мини Летни Фустани Со Еден Врат Мини Летни Фустани Хавајска Мода Секојдневен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Венини Сарафани За Жени Градиент Печатење Без Ракави Мини Летни Фустани Со Еден Врат Мини Летни Фустани Хавајска Мода Секојдневен

фустан од тантела,вестидос пара мујер,секси фустани за жени,женски коктел фустани,женски летни фустани,

DEN 3.33