• Ново
Женска Облека Дакијан Поставува Летни Жени Модна Блуза Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави Шорцеви Секојдневен Костум Комплети Жени Плус Големина Врвови Клире?

Женска Облека Дакијан Поставува Летни Жени Модна Блуза Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави Шорцеви Секојдневен Костум Комплети

Buyers rating:
DEN 568.96

Износ

Жени Мода Круг Вратот Блуза Краток Ракав Блузи Шорцеви Секојдневен Костум Поставува Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни комплети,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, пролетен секојдневен комплет . 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женска Пригода : Дневен Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекстил : Секојдневен, Сексислав должина : Краток Ракавкако да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 Жена Поставува Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31" Ракав : 20см/7.87" Рамо : 50см/19.69" Врвови Должина : 70см/27.56" Половината : 68-106см/26.77-41.73" Шорцеви Должина : 43см/16.93" Жените плус големина дозвола под 5 5, Постави облека жените на продажба, ПОСТАВИ ОБЛЕКА ЖЕНИ ЗА ЛЕТО, ПОСТАВИ ОБЛЕКА жени кратки, Жените поставува облека лето, жените поставува Облека Дозвола, плус големина женски облека дозвола 5 5, жените облека дозвола под 8 8, женска облека Поставува Лето. Жените блузи дозвола под 5 5, Краток ракав жени блузи дозвола, жените врвови лето, Летото дозвола жени блузи под 1 10, плус големина жени блузи дозвола, Жени кошули под 5 5, жени кошули краток ракав, жените кошули дозвола, Жени кошули плус големина,. Совршен во толку мека плетена изработка, овие комплети што одговараат на две парчиња се пријатна инстант облека. Лигаво, опуштено вклопување со меки шорцеви. Разновиден : може да се носи како комплет, или како одвоени. Без напор пријатни и шик дизајни за лежерен, пристап за фрлање и одење кон облекување. Совршен за секојдневна,секојдневна, работа-дома, салон, комплет пижами, комплет за вежбање, одмор, џогирање, облека за одмор, облека на плажа, шопинг, забава и возење велосипед итн.Изберете ја вашата омилена боја за да навивате за вашето лето. Вие заслужуваат овие кратки сетови жени 901 парче облека. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ајомет Трендовски Шорцеви За Жени Жени Удобни Врвки За Влечење Секојдневни Еластични Шорцеви Во Џеб Со Половината, Темно Сини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ајомет Трендовски Шорцеви За Жени Жени Удобни Врвки За Влечење Секојдневни Еластични Шорцеви Во Џеб Со Половината, Темно Сини

Лен Обични Секојдневни Женски Модни Шорцеви Летни Копчиња Панталони Тексас Шорцеви Жени Вознемирени Д�

DEN 2.33
Летни Модни Шорцеви За Жени Памук Со Висок Еластичен Струк Плисирана Возбуда Слатки Шорцеви Плажа Лежерни Секојдневни Шорцеви
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Модни Шорцеви За Жени Памук Со Висок Еластичен Струк Плисирана Возбуда Слатки Шорцеви Плажа Лежерни Секојдневни Шорцеви

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА 24 часовен одговор на линија НЕКОЈ ПРАША П : Како да ја изберете голем

DEN 239.84