• Ново
Телефон Случај За Iphone Топли Ракавици Зимски Лепенка Боја Заштитна Школка Поддршка Телефон Покритие

Телефон Случај За Iphone Топли Ракавици Зимски Лепенка Боја Заштитна Школка Поддршка Телефон Покритие

Buyers rating:
DEN 200.00

Износ

Телефон Случај за i Phone, Топли Ракавици Зимски Лепенка Боја Заштитна Школка Поддршка Телефон Покритие. Спецификација. Материјал : Кадифе . Шема : Боја На Лепенка . Одговара за : за i Phone. Функција : Анти-Гребење, Декорација, Ракавици . Количина : 1 парчиња. Пакување листа. 1 * Случај. Пријателски Совети. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш. Бидејќи рачно мерење, ќе има некоја грешка, што е нормално. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МОЌНА ЗАШТИТА : школка обезбедува заштита на покриеност. Висококвалитетниот заштитник на телефонот го штити вашиот телефон од паѓање. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : кадифената футрола има боја на лепенка, дизајн на топли ракавици на задната страна за украсување на телефонот за да го издвоите телефонот од толпата. ЗАШТИТА НА КАМЕРАТА : подигнатото куќиште ја штити камерата од удар и го штити телефонот од пукнатини и гребнатини. СИГНАЛ : безжичното полнење е поддржано без да влијае на преносот на сигналот. Куќиштето е идеално за вашиот уред, што ви овозможува лесен пристап до сите порти, вклучувајќи WIFI, звучници и полначи. ОДЛИЧНА УСЛУГА : ние секогаш сме посветени на обезбедување висококвалитетни и разумни производи. Комплетот има куќиште од 1 парче.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бронза со модели FrameLock
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бронза со модели FrameLock

4.63 "Затворено 4 " Црна камења Заврши Бохлер М390 не'рѓосувачки сечило Рачка на титаниум Студија на палецот.

DEN 318.08
Сезонски патика на Кедс Шампион
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сезонски патика на Кедс Шампион

Нашата патика за потписи со сезонски пресврт Нашиот иконски шампион за прв пат дебитираше во 1916 година,

DEN 467.04
Julie t Chapman 'Mood Indigo I' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Julie t Chapman 'Mood Indigo I' Canvas Art

Уметник : Julули Т Чепмен Предмет : Animalsивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитка�

DEN 2.33