• Ново
Егзо-Тера Џунгла Винова Лоза-Виткање

Егзо-Тера Џунгла Винова Лоза-Виткање

Buyers rating:
DEN 4799.84

Износ

Егзо-Тера Виткање Џунгла лоза карактеристики : Природно чувство и изглед.Свитлив и пресврт-способен да одговара на секој терариум.Идеален за арбореални влекачи и водоземци.Создава 3 димензионални живеалишта.Изгледа уште поприродно кога се извртува заедно со други големини.За терариуми, аквариуми или вивариуми препорачуваме да ја користите Само Големата Водоотпорна лоза!Егзо Тера Виткана Лоза Во Џунгла За Терариуми Големина : Мала Лоза-5мм х 72" Долга Голема Лоза : 15мм х 72 " долга Егзо-Тера Виткана Лоза во Џунгла карактеристики : Природно чувство и изглед. Свитлив и пресврт-способен да одговара на секој терариум. Идеален за арбореални влекачи и водоземци. Создава 3 димензионални живеалишта. Изгледа уште поприродно кога се извртува заедно со други големини. За терариуми, аквариуми или вивариуми препорачуваме да ја користите Само Големата Водоотпорна лоза!. Егзо Тера Виткана Лоза Во Џунгла За Терариуми Големина : Мала Лоза-5мм х 72 "Долга Голема Лоза : 15мм х 72" Долга.

Карактеристики

Производи во категоријата

Егзо Тера Геко Јадење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Егзо Тера Геко Јадење

Јадењето Со Геко Егзо Тера е погодно јадење со вода и храна 2 во 1 Помалиот оддел е идеален за храна од гек

DEN 687.84
Егзо Тера Репти-Јасна Груба Пена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Егзо Тера Репти-Јасна Груба Пена

Exo Terra ReptiClear F250 Carse Poam Филтер Media Вметнете е дизајниран да одговара На Exo Terra ReptiClare F250 Обезбедува механичка

DEN 127.68
Егзо Тера Сртот Геко Комплет, Мали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Егзо Тера Сртот Геко Комплет, Мали

Терариумот е без сомнение најважниот аспект на успешното чување рептили и водоземци Многу видови имаат

DEN 2.00
Егзо Тера Фикус
  • Ново
Оценка на клиентот:

Егзо Тера Фикус

Екстремно реални реплики на вистински растенија лесни за чистење и одржување може Да се користат заедн�

DEN 143.84