• Ново
Виикеи Женски Џемпери Џемпери Од Кардиган За Жени Плус Големина Женски Џемпер Со Половина Врат Женски Лабав Зимски Плетен Џемпер Со Долги Ракави

Виикеи Женски Џемпери Џемпери Од Кардиган За Жени Плус Големина Женски Џемпер Со Половина Врат Женски Лабав Зимски Плетен Џемпер

Buyers rating:
DEN 606.24

Износ

Женски Џемпер Со Половина Врат Женски Лабав Зимски Плетен Џемпер Со Долги Ракави карактеристики : 1. Карактеристики : секојдневни секси врвови, лабава, секојдневна облека, модерен моден дизајн, секојдневни џемпери за и зима. 2.Материјал : Изработен од ткаенина,, мек и удобен. 3. Специјален дизајн, повеќе секси и шармантен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци, Танцови Перформанси, Забава, Свадба, Работа, Домашен Одмор итн. Погоден за и зима. 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. Сезона : И Винтергендер : женска, женска прилика : Секојдневен Материјал : Тип на вештачка шема : Цврст Стил : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долги Ракави како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете што добивате : 1 ЕЕЗ Женска Големина.USUKEUBust Shoulder Sleeve Length SSmall61036112cm/44.09"56cm/22.05"50cm/19.69"61cm/24.02"MMedium81238116cm/45.67"58cm/22.83"51cm/20.08"62cm/24.41"LLarge101440122cm/48.03"60cm/23.62"52cm/20.47"63cm/24.80"Size : SSize. : Small US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 56cm/22.05"Sleeve : 50cm/19.69"Length : 61cm/24.02"Size : MSize. : Medium US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 116cm/45.67"Shoulder : 58cm/22.83"Sleeve : 51cm/20.08"Length : 62cm/24.41"Size : LSize. : Ларгеус : 10УК : 14ЕУ : 40биста : 122см/48.03"Рамо : 60см/23.62"Ракав : 52см/20.47"Должина : 63см/24.80" Женски џемпери,џемпери од кардиган за жени,џемпер за ноќта на вештерките,исечен џемпер,розов џемпер,летни џемпери за жени 2023,џемпери за жени,КАРДИГАН џемпери ЗА ЖЕНИ,ЏЕМПЕРИ за жени дозвола 5 5.00,џемпери за жени плус големина. Карактеристики : Краток стил, 3/4 ракави, преден отворен плакет, ребрести ракави и полите, мек, флексибилен, тенок фит, лесен кардиган погоден за целогодишно носење, одржува удобен стил, е задолжителен за вашата гардероба. Модно Совпаѓање : Совршено одговара на секоја облека или фустан, со сорти на летни/пролетни бои кои лесно се совпаѓаат. Удобен И Разноврсен Џемпер, изработен од растеглива ткаенина што дише,не премногу густа или тенка и добро се вклопува, одржува пријатна. Виикеи Женски Џемпери Џемпери Од Кардиган За Жени Плус Големина Женски Џемпер Со Половина Врат Женски Лабав Зимски Плетен Џемпер Со Долги Ракави.

Карактеристики

Производи во категоријата

Меккормик Екстракт Од Чист Анасон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Меккормик Екстракт Од Чист Анасон

Направен со најквалитетни состојки, Екстрактот Од Чист Анасон Меккормик е главен за ароматизирање на р�

DEN 2.00