• Ново
Да4сите Нова Верзија Зафат За Котел, Црвена Црна, Сингл

Да4сите Нова Верзија Зафат За Котел, Црвена Црна, Сингл

Buyers rating:
DEN 629.92

Износ

Никогаш нема да го прескокнете тренингот со котлебел со нова паметно дизајнирана опрема Од Yes4 All. Додека многу спортски сали складираат тегови во широк спектар на тегови, потешко е да се најдат ѕвона. Да4сите Зафат за Котел ја претвора речиси секоја гира во котел со само еден клип. ВРВЕН КВАЛИТЕТ СО КАПАЦИТЕТ ОД 100 КИЛОГРАМИ : . Со Абс Материјал ви нудиме издржлива опрема што може да подигне 100 килограми dumbbell.It клипови и работи совршено со тегови со максимален дијаметар на рачката до 1,25 инчи, што ви дава огромна количина на флексибилност и избор. ШИРОКА И УДОБНА РАЧКА : . Цврстата рачка е изработена од врвни материјали, нудејќи удобни и сигурни зафати за десетици вежби, од крило до посложени workouts.It е толку разноврсна што ќе можете да ја тренирате секоја мускулна група со многу мал простор на подот без да ги повредите паричниците за многу брзини. ПРЕНОСЛИВ и УДОБЕН : Останување дома, вежбање во теретана или на одмор?. Да4сите Зафат За Котел може да ви биде придружник благодарение на малата тежина и лесен за носење.Сакаме целосно да бидете лесни додека ги трошите парите на нашите производи. . . ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : . . НАПРАВЕТЕ ТЕГОВИ ДА СТАНАТ ТЕГОВИ ЗА СЕКУНДА : новиот дизајн ви помага да ги закачите тегови на земја, дури и без да ги допирате. Не мора да носите многу модерни котелчиња, Да4сите Зафат за Котел овозможува лесно прицврстување и одвојување. МАЗНАТА РАЧКА НУДИ УДОБНО ДРЖЕЊЕ : Широка, цврста и мазна, рачката е направена за чувство на допир и фаќање во случај вашите раце да бидат влажни за време на вашите експлозивни тренинзи. Удобната рачка помага Да 4сите стапчиња за Држење На Котелот со вас и вашата работа. ВРВЕН КВАЛИТЕТ за ХАРДКОР ТРЕНИНГ : Изработен од Висококвалитетен Материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Да4секоја нова верзија за држење на Котел максималната тежина е 100 фунти. Зафат за котел речиси погоден со Шестоаголна Гира, Прилагодлива гира и одредена големина На Неопренови Од Гира. ЛЕСЕН и ПРЕНОСЛИВ : Да4сите тегови за Држење на Котел само 1 КИЛОГРАМ, што го олеснува пакувањето во торбата за вежбање, за да можете да ги согорите калориите кога и каде сакате. ПЛАТЕТЕ ЕДЕН И СОГОРЕТЕ БЕЗБРОЈ КАЛОРИИ : Стисокот За Котлебел, комбинирајќи се со традиционалните тегови, може да ви даде котелчиња со широк спектар на тегови за да изберете да вежбате без да трошите пари за многу брзини во теретана одеднаш.

Карактеристики

Производи во категоријата