• Ново
Ноила Менс Дното Панталони Со Права Нога Еластична Половината Салон Мажите Опремени Товарни Панталони Еднобојна Капри Панталони Жолта М

Ноила Менс Дното Панталони Со Права Нога Еластична Половината Салон Мажите Опремени Товарни Панталони Еднобојна Капри Панталони

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Средна Половина, Спортски Фитнес Панталони, Товарни Секојдневни Панталони, Прави Панталони, Обични Капри Панталони Тип На Шема : Цврста Боја : Сива, Црна, Каки, Темносина, Армиска Зелена, Армиска Жолта, Црна Маскирна (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Памук 5% Spandexlength : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : памук и спандекс. Добрата количина на мек, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : мажи летни панталони на плажа, џебови карго капри панталони, еднобојни капри панталони, лабави секојдневни товарни панталони, панталони со среден струк, долги панталони.3. Карактеристики : мажи обични панталони, летни панталони на плажа, еластични панталони долги на половината, џебови за одмор капри панталони, секојдневни и лабави.4. Мажите еднобојни панталони се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа топла панталони е многу мека и удобна. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Товарни Еластични Половини Панталони, Обични Лабави Капри Панталони, Летни Дневни Задници. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Обични Карго Панталони Во Цврста Боја, Летни Панталони Капри На Плажа, Панталони Со Патент, Еластични Панталони За Половината, Џебови За Товар Во Дневна соба Панталони, Секојдневни и Лабави. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Товарни Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Б91хз Машки Панталони За Истегнување Машки Широки Панталони За Нозе Со Подобрен Памук И Лен Хакама Двослојни Лабави Секојдневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Б91хз Машки Панталони За Истегнување Машки Широки Панталони За Нозе Со Подобрен Памук И Лен Хакама Двослојни Лабави Секојдневни

Машки Панталони За Истегнување Машки Панталони Со Широки Нозе Со Подобрен Памук И Лен Хакама Двослојни

DEN 367.68
Машки Обични Панталони Опуштено вклопување Мода Прави Долги Панталони Спортски Полни Панталони Каки Панталони Урбана Машка Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Обични Панталони Опуштено вклопување Мода Прави Долги Панталони Спортски Полни Панталони Каки Панталони Урбана Машка Облека

МАТЕРИЈАЛ висококвалитетна мешавина од памук, поудобна и посигурна, класичен и едноставен стил, без гу�

DEN 0.33
Mга Менс Панталони Тенок Принт Панталони Со Патент Со Копче Одговараат На Панталони Секојдневни Модни Панталони Нане Опуштено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mга Менс Панталони Тенок Принт Панталони Со Патент Со Копче Одговараат На Панталони Секојдневни Модни Панталони Нане Опуштено

Големина : М Половината : 84см / 33.07" Должина : 100см / 39.37" Колк : 103см / 40.55" Големина : Л Половината : 89см / 35.04" Дол

DEN 1.67
Хомчи Мажи Нови Чисти Домашни Панталони Јога Панталони Врзани Удобни Панталони, Мажи Модна Облека-Најдобар Подарок За Љубовник
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хомчи Мажи Нови Чисти Домашни Панталони Јога Панталони Врзани Удобни Панталони, Мажи Модна Облека-Најдобар Подарок За Љубовник

Големина : С Половината : 82см / 32.3" Колк : 108см / 42.5" Должина : 96см / 37.8"Големина : М Половината : 86см / 33.9" Колк : 1

DEN 238.40