• Ново
-АУДИО 88-Клучен Чекан-АКЦИЈА УСБ Миди Контролер

-АУДИО 88-Клучен Чекан-АКЦИЈА УСБ Миди Контролер

Buyers rating:
DEN 2654.08

Износ

Чекан 88, премиум, без компромисен контролер на тастатурата, идеален за професионални, полу-професионални плеери или студенти кои бараат реално чувство за пијано да го користат со виртуелни инструменти или звучни модули. Во срцето на чекан 88 се 88 копчиња чувствителни на брзина, целосно пондерирани со чекан-акција кои гарантирано верно ќе ја доловат секоја суптилна нијанса на вашата изведба, истовремено обезбедувајќи неспоредлив одговор на традиционалното класично пијано чувство споено со незаменливите звучни способности на виртуелните инструменти. Тоа е совршена комбинација за изведувачите и продуцентите да ја доживеат својата колекција на додатоци како никогаш досега. Карактеристики Usb-midi конекција за свирење виртуелни инструменти, контролирање на софтвер за снимање. Повеќе зони на тастатура за слоеви, поделби и акорди со 4 ноти со едно притискање на копчето. 5-пински миди излез за активирање на надворешни миди уреди. Влезови за одржување, изразување и меки педали. Усб-напојување, не е потребно напојување. Свиткување на теренот, модулација, јачина на звук и контроли за експресивни перформанси. Спецификации Клучеви : 88. Октави : 10. Димензии : 11.9" H x 5 " W x 55.9 L. Тежина : 38.5 фунти. - ШКУ : TNSR4519.

Карактеристики

Производи во категоријата

Левмја Женски Шорцеви Плус Големина Дозвола Летни Шорцеви Жешки Панталони Секси Трчање Истегнување Спортски Шорцеви Јога Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Левмја Женски Шорцеви Плус Големина Дозвола Летни Шорцеви Жешки Панталони Секси Трчање Истегнување Спортски Шорцеви Јога Панталони

Женски Летни Печатени Секојдневни Лабави Џебови Врвки Плус Големина Шорцеви Панталони ве Молиме прове�

DEN 1.00
Женски Панталони Секојдневни Летни Машки Брзи Суви Панталони За Плажа Обични Три Четвртини Панталони Лабави Шорцеви За Пливање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Панталони Секојдневни Летни Машки Брзи Суви Панталони За Плажа Обични Три Четвртини Панталони Лабави Шорцеви За Пливање

Машки Брзи Суви Панталони За Плажа Обични Три Четвртини Панталони Лабави Пливачки Шорцеви За Вежбање Б�

DEN 367.84