• Ново
Плод На Зоната Разбој Момчиња С-Л Перница Чорапи За Глуждот, Пакување

Плод На Зоната Разбој Момчиња С-Л Перница Чорапи За Глуждот, Пакување

Buyers rating:
DEN 128.00

Износ

Нашите 10-пар момчиња амортизирани чорапи до глуждот се тестирани на игралиште и одобрени од дете! Доволно издржлив за да се справи со активностите во училницата, вдлабнатината и после училиште, издржливото амортизирање на зоната ги штити областите со висок удар и обоените стапала ги одржуваат чорапите да изгледаат понови уште подолго. 97% Полиестер, 3% Спандекс. Издржливо амортизирање на зоната за подолго абење. Обоените стапала помагаат да се намали појавата на дамки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Деца Волна Пешачки Чорапи За Мали Деца Момчиња Девојчиња Зимски Дебели Топли Тешки Термички Пријатни Чорапи За Чизми На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Деца Волна Пешачки Чорапи За Мали Деца Момчиња Девојчиња Зимски Дебели Топли Тешки Термички Пријатни Чорапи За Чизми На Екипажот

Деца Волна Пешачки Чорапи За Мали Деца Момчиња Девојчиња Зимски Дебели Топли Тешки Термички Пријатни Ч�

DEN 0.67
Парови Мали Топли Чорапи Бебешки Божиќни Чорапи Цртан Филм Божиќни Руно Чорапи Fall Зима Чорапи На Екипажот Детско Дете Памучни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Парови Мали Топли Чорапи Бебешки Божиќни Чорапи Цртан Филм Божиќни Руно Чорапи Fall Зима Чорапи На Екипажот Детско Дете Памучни

Спецификации : Пол : бебе унисекс Тип На Шема : Цртан Филм Стил : Секојдневен Материјал : памук, спандекс С

DEN 164.48