• Ново
Двојно Носење Маскара За Издолжување Со Нула Размачкување - # Црна одeeи Лаудер За Жени-0. Оз Маскара

Двојно Носење Маскара За Издолжување Со Нула Размачкување - Црна одeeи Лаудер За Жени-0. Оз Маскара

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

15-часовна маскара за носење која нуди извонредна должина. Дизајниран со пробивна технологија за штитници за размачкување за да се спротивстави на високите температури и високата влажност, без размачкување, лупење или истрошување во текот на вашиот активен ден. Дизајниран со пробивна технологија за штитници за размачкување за да се спротивстави на високите температури и високата влажност, без размачкување, лупење или истрошување во текот на вашиот активен ден.

Карактеристики

Производи во категоријата

Органска Маскара За Чувствителни Очи Чик Маскара 4Д Водоотпорна Витка Густа Шминка Две Глави На Четки Во Една Проклета Девојка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Органска Маскара За Чувствителни Очи Чик Маскара 4Д Водоотпорна Витка Густа Шминка Две Глави На Четки Во Една Проклета Девојка

Може да има грешки во димензиите од 23 см поради рачно мерење.Пакет вклучувајќи : : Виткање,Издолжување,Бр

DEN 1.00
Ревлон Толку Жесток
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ревлон Толку Жесток

Добијте најекстремен волумен со нашата најголема, најлоша маскара досега Со секојдневна употреба, долг

DEN 1.00
Туреклос Маскара За Трепки Водоотпорен Долготраен Продолжување На Трепките За Очи Преносни Очи отпорни На Дамки Сочинуваат Додатоци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Туреклос Маскара За Трепки Водоотпорен Долготраен Продолжување На Трепките За Очи Преносни Очи отпорни На Дамки Сочинуваат Додатоци

Опис : Продолжување на трепките : Водоотпорната маскара може да ви помогне да ја одделите и згуснете тре�

DEN 0.67