• Ново
28 Класа ХД ЛЕД ХДТВ

28 Класа ХД ЛЕД ХДТВ

Buyers rating:
DEN 1568.00

Износ

LG 28 LJ430 B-PU 28 " Класа (27.5" видливи) LED-позадинско осветлување LCD ТВ - HD Клучни Карактеристики и Придобивки : HDMIHDMI (Мултимедијален Интерфејс Со Висока Дефиниција) нуди неверојатен квалитет на аудио/видео и удобност со еден кабел. Овој монитор вклучува HDMI влез, така што можете да поврзете вистински извор со висока дефиниција, како што е компјутер од висока класа, blu-ray плеер или конзола за видео игри од следната генерација. LED ПОЗАДИНСКО осветлување LED ПОЗАДИНСКОТО осветлување обезбедува исклучителна осветленост и неверојатна јасност на сликата. Ќе видите и побогати бои и подлабоки црнци, А Led Диодите нудат поголема енергетска ефикасност во споредба со конвенционалните lcd монитори. Што Е Вклучено : LG 28 LJ430 B-pu. Далечински управувач. Стој.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вестингхаус 58 Класа 4K HDR Roku Smart TV
 • Ново
Оценка на клиентот:

Вестингхаус 58 Класа 4K HDR Roku Smart TV

Westinghouse 4 K Ultra HD Roku TVS нуди нееднакво искуство за забава што одговара на вашиот животен стил Гледајте точн�

DEN 5248.00
Sanyo 50 Класа 4K UHD Roku Smart LED телевизор
 • Ново
Оценка на клиентот:

Sanyo 50 Класа 4K UHD Roku Smart LED телевизор

Палучете ја вашата забава за забава или дури и вашата спална соба со оваа Sanyo 50 "Class 4 K (2160p) Roku Smart TV (FW50 R71 F)..

DEN 0.67
Samsung UN39FH Серија 39 1080p LED
 • Ново
Оценка на клиентот:

Samsung UN39FH Серија 39 1080p LED

Samsung UN39 FH5000 5000 серија 39 "Класа (38,6 " гледаат) LED ТВ клучеви Карактеристики и придобивки : Целосен HD 1080 PSAMSUNG F

DEN 2.00
Он. 40 ”класа FHD LED Roku Smart TV
 • Ново
Оценка на клиентот:

Он. 40 ”класа FHD LED Roku Smart TV

Зачудувајќи се на филмови и ТВ епизоди, вести, спорт, музика и многу повеќе! Инсистиравме на целосна висо

DEN 2368.00
Сеики 19 Класа HDTV LED-LCD телевизор
 • Ново
Оценка на клиентот:

Сеики 19 Класа HDTV LED-LCD телевизор

Seiki SE19 HY10 19 "LEDLCD телевизор, HDTV, Edge LED осветлување на задното осветлување, 1366 x 768 Резолуција Seiki 19" Класа HDTV (72

DEN 1568.00
Samsung 27 класа HDTV LED-LCD телевизор
 • Ново
Оценка на клиентот:

Samsung 27 класа HDTV LED-LCD телевизор

2 Во 1 : HDTV Monitor Combossam Sung на серијалот со високи перформанси TB350 LED HDTV монитор Комбо ги има сите клучни карак�

DEN 2.00
Samsung 46 класа LCD 1080p 60Hz HDTV, l
 • Ново
Оценка на клиентот:

Samsung 46 класа LCD 1080p 60Hz HDTV, l

Samsung LN46 D503 5 Серија 46 "Класа (45.9 " Прегледна) LCD телевизор Full HD клучни карактеристики и придобивки : Connect Share

DEN 2.00
55 Класа 4K Ultra HD Smart LED HDR TV 55UK6200PUA
 • Ново
Оценка на клиентот:

55 Класа 4K Ultra HD Smart LED HDR TV 55UK6200PUA

Велика Британија6200 е направена со тенок, беспрекорно тело што е идеално за која било естетска просториј

DEN 5728.00
55 Класа 4К UHD QNED Web OS Smart TV Со HDR Серија
 • Ново
Оценка на клиентот:

55 Класа 4К UHD QNED Web OS Smart TV Со HDR Серија

Боја Ме Среќен Трансформирајте го вашиот свет со светли, задебелени убави бои од Екранот На Наноцел и бр

DEN 0.33
Дигитална Телевизија Предводена Од Широк Екран HDTV LEADSTAR ATSC Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА Дигитална Телевизија Со Висока Чувствителност
 • Ново
Оценка на клиентот:

Дигитална Телевизија Предводена Од Широк Екран HDTV LEADSTAR ATSC Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА Дигитална Телевизија Со Висока Чувствителност

13 инчен дигитален телевизор предводен од широк екран HDTV LEADSTAR 13 Инчен ATSC Дигитален ТЕЛЕВИЗОР Со Висока Ч�

DEN 2667.20
65 Класа 4К УЛТРА ХД ЛЕД ТВ
 • Ново
Оценка на клиентот:

65 Класа 4К УЛТРА ХД ЛЕД ТВ

RCA 65 " 2160p Класа 60 Hz LED 4 K UHD ТВ има брилијантна Слика Со Ултра висока дефиниција ОД 2160p 4 K за ваше задоволств�

DEN 3.00