• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Buyers rating:
DEN 399.68

Износ

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29.5 "Инемај. Затворање : Затворање на копчето со поштенски летала; контурен лента за половината за не-јаз. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-sthop/7552000. Потпис од Леви Строс и Ко. за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Jordorache Vintage Cher High Rise Yoke Front Mom Jean Women's
  • Ново
Оценка на клиентот:

Jordorache Vintage Cher High Rise Yoke Front Mom Jean Women's

Удрете ја ретроинспирираната марка совршено со стајлингот на Throwback на Jordache Vintage Cher High Rise Joke Front Mom Florts...

DEN 3.33
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете Подигнување и инсејм : среден пораст; 29.5 "Инемај...

DEN 0.67
Женски Фармерки Жени Растеглив Висок Струк Права Нога Искинати Дечко Фармерки Излитена Глуждот Тексас Панталони Фармерки За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фармерки Жени Растеглив Висок Струк Права Нога Искинати Дечко Фармерки Излитена Глуждот Тексас Панталони Фармерки За

Големина : С Половината : 68см / 26,77" Колк : 93см / 36,61" Должина : 98см / 38,58" Големина : М Половината : 73см / 28,74" Колк

DEN 575.52
Женски Низок Струк Лабави Фармерки Женски Фармерки Со Низок Струк Еластични Копчиња Панталони Со Микро Одблесок Долги Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Низок Струк Лабави Фармерки Женски Фармерки Со Низок Струк Еластични Копчиња Панталони Со Микро Одблесок Долги Панталони

Женски Ниски Половини Лабави Фармерки Женски Ниски Половини Спојување Фармерки Еластични Копчиња Микр

DEN 559.68
Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut

Дефинитивно ќе сакате да ги однесете овие фармерки на возење Овие Врвни Фармерки За Јавање Фармерки За �

DEN 3.00