• Ново
Време и трајно плетен фустан без ракави

Време и трајно плетен фустан без ракави

Buyers rating:
DEN 751.84

Износ

А+ за лесен стил! Времето и Tru плетениот фустан без ракави нуди максимална мода за минимален напор со опуштен, стил на замав. Останете кул и удобно во овој супер мек женски плетен фустан. Носете со сандали за обичен ден надвор или пар со чизми за трендовски ноќен изглед. Без разлика дали го носите овој фустан соло или со координативна јакна, е целогодишно парче со безвременска привлечност. Овој фустан без ракави е најдобар избор за вас. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено, прилагодено во стил на замав. Должина : Должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : 2 џебови од страничен шеф. Карактеристики : Екипаж со ребра; Истегнување плетено измислица. Без ракав плетен фустан за жени од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

Есенски Фустани За Жени Секојдневен Плетен Фустан Долг Ракав Колк И Половината Женски Фустан Јака Со Долги Ракави Фустан Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Фустани За Жени Секојдневен Плетен Фустан Долг Ракав Колк И Половината Женски Фустан Јака Со Долги Ракави Фустан Женски

37" Должина : 98cm / 38.Стилски и мода ве прават попривлечни 3.52" Ракав : 70cm / 27 формални фустани блузи облечени о

DEN 1.33