• Ново
Оз. Керамика Блажена мермерна чаша за патување

Оз. Керамика Блажена мермерна чаша за патување

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Украсена со прекрасна мермерна шема, оваа елегантна патна кригла е верен придружник на патот на животот. Тоа е уметничка и пријатна кригла; и стилски и практичен и испишан со инспиративна порака. Оваа патна кригла е совршена за возење со автомобил, кафе со пријатели во паркот или додека читате добра книга. Доаѓа со поздрав, без лизгање на капакот и е одличен за секојдневна употреба. Совршен за топли и ладни пијалоци, плус е безбедна микробранова печка и машина за миење садови. Капацитет од 12 унца; Капак; Инспиративен натпис.

Карактеристики

Производи во категоријата

Nuglass 22oz Tritan Bell Tumbler 6-Pack, BPA бесплатно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Nuglass 22oz Tritan Bell Tumbler 6-Pack, BPA бесплатно

Послужете ги вашите гости и семејство со допир на стил и елеганција со помош на Tumblers на Nuglass Tritan Bell...

DEN 959.84