• Ново
Заврши за сопирачки на сопирачките на сопирачките на сопирачките на Raybestos H Одбирот Изберете: 2007- Nissan Altima, Honda CR-V

Заврши за сопирачки на сопирачките на сопирачките на сопирачките на Raybestos H Одбирот Изберете: 2007- Nissan Altima, Honda

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопирачките. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулици, натпревари или ја надминуваат формата ОЕ, вклопување и функција. Секој производ е опширно тестиран за да се обезбеди дека примате висококвалитетен и сигурен производ. Завртка за дебеломер на сопирачката на дискот.

Карактеристики

Производи во категоријата