• Ново
Главните простории што може да се склопуваат за складирање на отоман, златни сјајни секвенци

Главните простории што може да се склопуваат за складирање на отоман, златни сјајни секвенци

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Организирајте го вашиот дом и максимизирајте го вашиот простор за складирање со главните простори што може да се склопи отоман со златни сјајни секвенци. Овој сигурен отоман за складирање на склопување е корисен за секојдневно складирање, дејствувајќи како совршен потпирач за опуштање по долг ден и нуди дополнително седење во која било просторија низ куќата. Чувајте ја облеката, книгите, документите, играчките или сите други работи што сакате да ги чувате! Османлијата е изработена од издржлив и удобен материјал што мери 15 "x 15 " x 15 ", а горниот дел е покриен со златни сјајни секвенци, кои сигурно ќе додадат забавен допир на кој било простор. Секој отоман има А. removable top cover with a collapsible body so, you can store it away while it?s not in use and maximize your unused space around the house. The Mainstays Collapsible Storage Ottoman with Gold Glitter Sequins is ideal for use in the living room, bedroom, Перење просторија, или за употреба во простории за деца или простории за домови, па не заборавајте да го соберете денес. Главните простории за склопување на отомански, златни сјајни секвенци : склопување на складирање Османлиски мерки : 15 "H x 15" W x 15 "D. капакот лесно капаче Отстранува за да се открие пространа област за складирање. Покрај тоа, може да се користи како седење за вашите гости или како потпирач за подножје после долг ден. Ткаенината за злато сјај секако е сигурно да додаде уникатен акцент во секоја просторија. Помага во максимизирање на вашиот неискористен простор околу куќата. Идеално за употреба во која било просторија, без разлика дали станува збор за спална соба, дневна соба, ден, семејна соба, расадник или која било друга просторија по ваш избор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кебо Отоман, повеќе бои
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кебо Отоман, повеќе бои

Краток опис не е достапен Kebo Otmony, повеќе бои : Едноставен, но стилски дизајн кој ќе го надополни секој про

DEN 2200.16
Отомански аукфа со две перници, мебел за софа во кревет, мултифункционална столица за стапало, мебел за дневна соба правоаголен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отомански аукфа со две перници, мебел за софа во кревет, мултифункционална столица за стапало, мебел за дневна соба правоаголен

Може да се користи како продолжение на софата, а исто така може да се користи како потпирач за нозе, стил�

DEN 719.84
Отоман на Манарола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отоман на Манарола

Удобно кадифен и интересно текстуриран со груба ткаенина слична на постелнина, оваа кафеава мултитон о�

DEN 2.33