• Ново
Време на одмор 28 Шарен ПВЦ Снежен човек со шарен ПВЦ снежен човек со скулптура на Божиќ

Време на одмор 28 Шарен ПВЦ Снежен човек со шарен ПВЦ снежен човек со скулптура на Божиќ

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Време на одмор 28 "Шарен ПВЦ Снежен човек со шарен ПВЦ снежен човек со " Божиќ "Скулптура на wallидни знаци : Божиќ на отворено декоритим Опис : 28 " Обезбедување на знаци на знаци : 20 Број на светлина Тип на светлина : Просторна растојание од Inbandescent Cut (олово x растојание x крај) : 30 „Водечкиот Wireend да заврши : Noul или Adapter : UL Овој декор на отворено ќе го направи совршеното празнично парче за вашиот двор овој Божиќ.

Карактеристики

Производи во категоријата