• Ново
Време и време женски природни сандали со детали за лак

Време и време женски природни сандали со детали за лак

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Овие спортски сандали со природа од време и TRU се вашите обувки за отворено. Овие лесни сандали се направени за издржливост со рециклирано полиестерско мрежно поврзување со земја, за да помогнат во поддршката на ногата удобно. Прилагодливата лента ви овозможува да најдете совршено вклопување со лесно затворање на кука и јамка-убаво! Исклучиво на. Материјал : рециклирани полиестер/рачно изработени материјали горе; Гума/етилен-винил ацетат средна должина; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Прилагодлива лента за глужд и јамка на глуждот. Карактеристики : Отворен пети; удобно стапало; не-обележување на надворешната страна; детали за лак. Сандалите на природата на жените од време и вистинско.

Карактеристики

Производи во категоријата

Балмаин Фау Крзно Там Слајдови Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Балмаин Фау Крзно Там Слајдови Жени

Там слајдови Од Балмен Во вештачко крзно, збогатено со две украсни копчиња во златоготов метал нанесен �

DEN 703.84