• Ново
- Geek AC Адаптер Полнач ЗА MSI GE GE 2OE GP GP Gs Лаптоп Напојување

- Geek AC Адаптер Полнач ЗА MSI GE GE 2OE GP GP Gs Лаптоп Напојување

Buyers rating:
DEN 222.08

Износ

Одличен Материјал. Цврста надворешна обвивка отпорна на пламен, Штити од гребнатини, испакнатини, капки, издржува притисок и ги одржува внатрешните компоненти безбедни за време на итни случаи зголемена долговечност. Паметна Безбедност. Безбедносна Усогласеност : CCC/CE/FC. Заштита Од Краток Спој, Заштита Од Температура. Над Заштита Од Оптоварување, Над Заштита Од Напон. Над Тековната Заштита, Над Заштита Од Полнење. Вградениот безбедносен чип обезбедува сеопфатна заштита за вас и вашиот уред. Спецификации За Моќност. Влез : 100-240В 50-60хз. Содржина На Пакетот : . 1 x адаптер за напојување, 1 x висококвалитетен КАБЕЛ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Забелешка. 1. Проверете дали производот е ист со вашиот електронски уред. 2. Ве молиме проверете и споредете ја големината на надворешниот дијаметар и големината на внатрешниот дијаметар на приклучокот ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА/ЕДНОНАСОЧНА струја. 3. Ве молиме проверете и споредете го позитивниот И негативниот поларитет НА приклучокот ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА/ЕДНОНАСОЧНА струја на вашиот електронски уред. 4. Ако купите погрешна големина и поларитет на моќност, адаптерот нема да работи. 100% компатибилност со оригиналот. Спецификации : Влезен напон : 100-240 V, 50-60 Hz. Повеќекратна Заштита : Изградена Со материјали Од Индустриско одделение и премиум кола, Внатрешното паметно коло ве одржува вас и вашиот уред безбедни со повеќе заштити, вклучително и заштита од струја, заштита од напон, заштита од краток спој, заштита од греење, заштита од преоптоварување, заштита од пренапони и под заштита од напон,Безбедно и сигурно. [КОНЗИСТЕНТНОСТ НА НАПОН] Нема флуктуации на напонот при вклучување, при пренос, примање или при исклучување. Адаптерот за напојување ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување. Нема искра кога ќе се вклучите, тивко и не се прегрее, нема потреба да се грижите за какви било пожари експлозии или шокови што се случуваат. Забелешка : ве молиме проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

ДЛ-Е6410Х Лаптоп Батерија
  • Ново
Оценка на клиентот:

ДЛ-Е6410Х Лаптоп Батерија

BTI DLE6410 H Тетратка Батерија, За Тетратка, Батерија На Полнење,Комерцијална Големина На Батеријата, 6600 m Ah, 1

DEN 326.24
Прецизен Полнач За Одборот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Прецизен Полнач За Одборот

Подолги времиња на трчање Пократко време на полнење Тоа е прецизната разлика што го прави овој најдобар

DEN 5884.96
DigiPower 41W USB Тип-C 3-ПОРТА AC Ѕид Полнач
  • Ново
Оценка на клиентот:

DigiPower 41W USB Тип-C 3-ПОРТА AC Ѕид Полнач

Digipower 41 W USB TypeC 3PORT Ac Ѕиден Полнач го претвора достапниот ѕиден штекер ОД 110 V во станица за полнење за ваши�

DEN 1.67