• Ново
Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top

Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Класична силуета за завиткување со симетрични линии и стилизирани џебови и трим. Тројни џебови со многу комунални комплименти овој уникатен дизајн. W1 Карактеристични силуети прилагодени за сите форми и големини, W2 водечка структура на микро-влакна технологија, функционална алатка W3 со употреба на пространи џебови, повеќе додатоци за додатоци создава одлична организација. Чудовид брендиран силиконски прстен лев преден џеб | Топ оптоварување на предните џебови со скриени носители на џеб за мобилни телефони десна страна | Два џебови за комунални услуги и два мулти -пресечени џебови на пенкало | Јамка за значка на десно рамо | Рефлексивна лента на задниот врат | 4 инчи странични отвори за шива на полите | Носители на логото на чудата лев ракав | 100% механички истегнување полиестер за чудо што се чуди силиконски прстен лев предниот џеб. Второто вчитување на предните џебови со скриени носители на џеб за мобилни телефони десно. Два џебови за комунални услуги и две мулти -пресечени џебови за пенкало. Јамка за значка на десно рамо. Рефлексивна лента на задниот врат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Urbaneенски женски крајно модерен модерно прилагодено прилагодено вклопување, избледени отпорни на џебови, загревање на копчето,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Urbaneенски женски крајно модерен модерно прилагодено прилагодено вклопување, избледени отпорни на џебови, загревање на копчето,

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобна и функцион

DEN 476.32
Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top

Класична силуета за завиткување со симетрични линии и стилизирани џебови и трим Тројни џебови со многу

DEN 319.68
ScrubStar Unise Core Essentials Qurub Strub Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

ScrubStar Unise Core Essentials Qurub Strub Pant

Засилете го вашиот униформен стил во овој Scrubstar Women and Man's Drawstring Pant Pant Дизајнот на Scrubs вклучува четири џеб�

DEN 223.36
Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

Стил во движење со нашиот Медисон Ave ™ ™ Unisex Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се движи со вас..

DEN 223.36
Чудовик W 5255-Women's Clubstring Scrub Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чудовик W 5255-Women's Clubstring Scrub Pant

Современ дизајн на рамен фронт со деко зашивање на џебови и стилизирање на директно нозе...

DEN 396.32
Comfortease Unise Snap-Front Scrub Scrub
  • Ново
Оценка на клиентот:

Comfortease Unise Snap-Front Scrub Scrub

Дајте си малку дополнителна топлина со Medline Comfortease ™ Unisex затоплување јакна, WHCIH ќе координира каков било

DEN 333.92