• Ново
Etnies машки здроби скејт -слатки чевли

Etnies машки здроби скејт -слатки чевли

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Одобрено од стил на скејтер. Овие здроби скејт-чевли со ниска чипка од Etnies имаат беж кожа горната со мрежни панели на горниот дел на јазикот и околу јаката за удобност и издржливост. Објавена чорап од пена обезбедува дополнителна удобност, додека гума од гума за џвакање и надворешна плоча ја обезбедуваат целата издржливост што ви е потребна за одлично возење. Печатено и врежано лого на четвртина и јазик го комплетираат изгледот. Без разлика дали сте скејтер или само го сакате стилот, овие скејт -чевли Etnies се токму она што го барате. Материјал : 48% кожа/43% полиуретан/9% полиестер горен; 100% гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : тркалезна пети; гума гума од гума; печатено и врежано лого на четвртина и јазик; гума од гума за гума за додадена зафат; обликуван чорап од пена; Кожа, Пу и Меш Горна; Подготвена јака и јазик. Машки здроби скејт-чевли со ниска чипка од Etnies.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чевли за бокс во Венум
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чевли за бокс во Венум

После две години истражување и развој, Венум е горд да го претстави нашиот прв професионален боксерски �

DEN 879.84
Xray Men's Marston Loafer
  • Ново
Оценка на клиентот:

Xray Men's Marston Loafer

Feelе се чувствувате подготвени за сè што е во оваа лизгање на чевли што има изглед на лопатка, но сепак но�

DEN 2.00
Чај -машка чизма на Картер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чај -машка чизма на Картер

Картер е багажникот на сезоната! Одликувајќи се со машка, работна конструкција и ладно крзно на горните,

DEN 1823.20
Машки папучи од овци од мокасин
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки папучи од овци од мокасин

Останете пријатни во стил со овие влечки влечки од мокасин од Пиндари Овие мокасини од овча кожа имаат о

DEN 303.84
Класични чевли со чамци за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Класични чевли со чамци за мажи

Тоа е непречено пловење во мажот класичен брод за чевли Овој нов стил ќе има шминка за нозе во ниеден мом

DEN 728.00
МАРК ЕКО МАНСКИ ФЛАКИНТ МОДЕК
  • Ново
Оценка на клиентот:

МАРК ЕКО МАНСКИ ФЛАКИНТ МОДЕК

Марк Еко Елиот04М Машка црна / жолта плетена чипка на патика 9,5 Пол : Машки Големина : 9,5 Fit : Редовно...

DEN 2.67
Dearfoams Herhedered Plit Cabin Slicks Cods
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dearfoams Herhedered Plit Cabin Slicks Cods

Престој во? Искористете го максимумот од пријатна ноќ со овие чорапи што мора да ги имаат! Supersoft плетенат

DEN 256.00