• Ново
Панталони со мачки од машка машка машка панталони со џебови

Панталони со мачки од машка машка машка панталони со џебови

Buyers rating:
DEN 591.84

Износ

Ова е местото каде што класичните фармерки со тексас од пет џеб се среќаваат со винтиџ инспирирани од Кордур Вибс за ладно, модерно ажурирање. Овие панталони со 5 џебни панталони со 5 џебни мачки се ваш нов додаток за гардероба за сезоната. Супер-мекиот, супер-комфински дизајн ги прави овие панталони разноврсен наод што треба да се носи за секојдневни прилики со ткаенина за истегнување што лесно се движи со вас. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : опуштено; права нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки на ременот; Дизајн на истегнување на корпорацијата. Машки панталони за стрии од Тони Хок.

Карактеристики

Производи во категоријата