• Ново
Џебниот Компас на коглан

Џебниот Компас на коглан

Buyers rating:
DEN 591.68

Износ

Џебниот Компас на коглан има куќиште отпорно на удари и игла со накит со прозрачен покажувач. Исто така, има ротирачко куќиште со стрелка за поставување насока. Случајот Отпорен На Удар На Џебниот Компас на коглан. Игла со накит со прозрачен покажувач. Ротирачко куќиште со стрелка за поставување насока.

Карактеристики

Производи во категоријата

Суунто Огледало Компас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Суунто Огледало Компас

Професионален Огледален Компас Напредниот навигациски компас Кога излегуваат на непозната територија

DEN 653.60
Томфото Мултифункционален Компас Геолошки Компас Со Висока Точност Ориентирачки Компас За Преживување Водоотпорен Градиометар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Томфото Мултифункционален Компас Геолошки Компас Со Висока Точност Ориентирачки Компас За Преживување Водоотпорен Градиометар

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Дома Од Пазарот На Џојбај.Карактеристики : Про�

DEN 2224.00
Силва Експлорер Компас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Силва Експлорер Компас

Силва Компасот обезбедува прецизност на која можете да и верувате Точноста е причината зошто Силва ком�

DEN 0.67
Компасот На Зглобот на коглан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Компасот На Зглобот на коглан

Компасот На Зглобот на коглан е совршен додаток за преживување за кампување и пешачење Овој компас за з�

DEN 591.68