• Ново
Каролини Богатства ЦК4453ЈМАТ Европски Хрчак Среќен Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24х36

Каролини Богатства ЦК4453ЈМАТ Европски Хрчак Среќен Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24х36

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Каролини Богатства CK4453 JMAT Европски Хрчак Среќен Божиќ Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Божиќ Европски Хрчак Вратата. Овој производ е од колекцијата Среќна Новогодишна Елка Од Богатствата На Каролин и ќе има други координативни производи што можете да ги купите одделно. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Можете да користите и машина за перење. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Исчистете го килимот со благ детергент. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Користете ја оваа врата како дел од Вашите божиќни украси. Европски подароци за хрчаци, Европски колекционерски предмети за Хрчаци, европски врати за хрчаци, одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за негуватели, подароци за ветеринар или подароци за речиси секој. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете Мијалник за Напојување. Не користете средство за чистење што произведува пена.

Карактеристики

Производи во категоријата

Том Сиво 'убави тркала
  • Ново
Оценка на клиентот:

Том Сиво 'убави тркала

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Вклучена е монтирана за

DEN 0.33
Mossy Oak Green Break-Up Infinity Protable Can Opener
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mossy Oak Green Break-Up Infinity Protable Can Opener

Mossy Oak е еден од најефикасните и признати брендови за маскирна во земјата Моси Оук се стреми да ја претст�

DEN 1.67
Машки Вионски Бран Флип Флоп
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Вионски Бран Флип Флоп

Флипфлопот На Вионскиот Бран за мажи е бестселер на сите времиња со меки, обложени горни дрес и најлонмр

DEN 3.33
Полноќ Експрес Саундтрак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Полноќ Експрес Саундтрак

DCS 24 битно дигитално ремастерирано издание на класичниот резултат На џориџо Мородер, со поп хит "Chasequot";...

DEN 2.67
X -die fl Die Set Swedy Mauser -
  • Ново
Оценка на клиентот:

X -die fl Die Set Swedy Mauser -

Оваа ставка може да биде регулирана за извоз од страна на американскиот Стејт департмент или Министерс�

DEN 3039.84