• Ново
Отворено Моле Ласерски Торбичка Кампување Пешачење Половината Додатоци Мулти Моле Телефон Торбичка Држач Зелена

Отворено Моле Ласерски Торбичка Кампување Пешачење Половината Додатоци Мулти Моле Телефон Торбичка Држач Зелена

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Материјал : 1000д најлон. Големина : должина 16,5 см ширина 7,5 см. Боја : црна, зелена, портокалова. Применливо за : Торба За Складирање Мобилни Телефони. Применлива големина : 4,7-6 инчи. Карактеристики На Производот. 1 : Изградба на висококвалитетни 1000д најлонски материјали. Водоотпорен, лесен, отпорен на абење, издржлив. 2 : повеќенаменски : идеален организатор е мобилен телефон, паричник, фенерче, пенкало, синџир на клучеви или кој било потребен гаџет што ви треба. 3 : Моле Систем : постои моќен бенд прстен, кој може да биде поврзан со ранец, борбен елек, појас или друга опрема како дополнителна надворешна торба или како нормална торба,. 4 : Погоден за 4,7-6 инчни мобилни телефони. 5 : Погоден за пешачење, кампување, возење велосипед и други активности на отворено. Изградба на висококвалитетни 1000д најлонски материјали. Водоотпорен, лесен, отпорен на абење, издржлив. Повеќенаменски : идеален организатор е мобилен телефон, паричник, фенерче, пенкало, синџир на клучеви или кој било потребен гаџет што ви треба. Моле Систем : позади има моќен прстен за ремени, кој може да се поврзе со ранци, борбени елеци, ремени или друга опрема како дополнителна надворешна торба или како нормална торба,. Погоден за 4,7-6 инчни мобилни телефони. Погоден за пешачење, кампување, возење велосипед и други активности на отворено.

Карактеристики

Производи во категоријата

Средновековен Појас Торбичка Половината Торба Преносни Стп Кожа Опрема Подарок Чанта Фани За Игра Костим Носење Косплеј Ноќта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Средновековен Појас Торбичка Половината Торба Преносни Стп Кожа Опрема Подарок Чанта Фани За Игра Костим Носење Косплеј Ноќта

Средновековен Појас Торбичка Половината Торба Преносни Стп Кожа Опрема Подарок Чанта Фани Пакет За Игр

DEN 1.33
Мировник Платно Црна Опрема Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мировник Платно Црна Опрема Торба

Нашата Торба За Опрема е дизајнирана да организира балистички елеци и носачи, шлем, очила, маска за гас, �

DEN 271.84
Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг

Издржлив : Цврста основа и ремен за рачка, совршено директно шиење, Висококвалитетно памучно платно При�

DEN 399.84