• Ново
Кармел Пешкир Компанија Митинг Пешкир

Кармел Пешкир Компанија Митинг Пешкир

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ивф Кармел Пешкир Компанија Митинг Пешкир Една Големина-100% памук тери. Рабови со рабови. 1,0 фунти на десетина. Кармел Пешкир Компанија Митинг Пешкир Една Големина-100% памук тери. Рабови со рабови. 1,0 фунти на десетина. Крпите се фабрикувани за да понудат луксузно чувство во секојдневните домашни работи, во теретана, во бањата, во базенот или едноставно сместени во спалната соба за гости. ЕЛАСТИЧНА и АБСОРБЕНТА – текстурата на пешкирот е мека и нежна на кожата, додека составот и овозможува да биде многу апсорбирачка и издржлива. Крпите имаат меко и кадифено чувство во споредба со нормалните памучни, нудат совршена комбинација на мекост и цврстина. Овие крпи за раце се совршени мали за чување покрај јога мат, во торба за голф, во кујна, во бања или на кое било место каде што е непотребна крпа со поголема големина. Не само за возрасни, туку и за бебе или дете. Нашите крпи со врвови на прстите се дизајнирани да обезбедат максимална апсорпција, исто така, обезбедуваат брзо сушење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Алатки За убавина + Додатоци Микрофибер Сува Коса Пешкир Бандана Со Лак Туш Капа Коса Бандана Капа За Туширање За Жени Со Кадрава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Алатки За убавина + Додатоци Микрофибер Сува Коса Пешкир Бандана Со Лак Туш Капа Коса Бандана Капа За Туширање За Жени Со Кадрава

Микрофибер Сува Коса Пешкир Бандана Со Лак Туш Капа Коса Бандана Туш Капа За Жени Со Кадрава И Влажна Ко�

DEN 3.00