• Ново
Скриени Шупливи Монистра Женски Приврзоци За Клучеви - Февруари Шарм На Прстен За Клучеви-Шарм На Торба

Скриени Шупливи Монистра Женски Приврзоци За Клучеви - Февруари Шарм На Прстен За Клучеви-Шарм На Торба

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Не можеш да ги следиш тие клучеви? Сакате да дадете малку модна изјава? Овој шарм клуч синџир прстен е токму она што ви треба! Можете да го закачите на вашата чанта, со прикачени клучеви или само да ставите клучеви на неа за полесно да се најдат и да изгледаат многу послатко! Можете исто така да го одвоите шармот и да го закачите на која било нараквица или ѓердан за да направите еден вид накит. Доаѓа во прекрасна кутија за подароци, што го прави совршен подарок за жените во вашиот живот. Чанта Шарм-Прави одличен додаток за вашата чанта или торба. Лесно се прицврстува, користејќи или затворач за јастог или вртлива кука. Шарм на ранец-Сладок мал шарм што изгледа одлично кога е прикачен на ранец или торба за книги. Прикачете или со вртливата кука или со затворачот за јастог. Модни Приврзоци За Клучеви – Никогаш повеќе не ги губете клучевите со оваа супер симпатична привезок од Скриени Шупливи Монистра! Толку многу стилови за избор. Кликнете на името на нашиот бренд за да ги видите сите синџири на модни клучеви што ги нудиме.

Карактеристики

Производи во категоријата