• Ново
Ана Серпентина За Палење За Г Г Г Г Г Мотори Г 20

Ана Серпентина За Палење За Г Г Г Г Г Мотори Г 20

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .*Одговара на следниве Модели : За Хонда GX110 GX120 GX140 GX160 GX160 GX200 EM2500 EM2200 EM1800 EM1600 EG2500 EG2200 EG1400 EB2200 F401 F501 FC600 HS724 WB20 WB30 WD20 WD30 WDP30 WDP20 W15 wh20 wt20 Wa20*ЗАМЕНУВА ЗА HONDA OEM БРОЕВИ : 30500-ZE1-003 30500 ZE100330500-ZE1-023 30500 ZE102330500-ZE1-033 30500ze103330500-ZE1-043 30500 ZE104330500-ZE1-053 30500зе105330500-ЗЕ1-063 30500ЗЕ106330500-ЗЕ1-073 30500ЗЕ1073СПЕЦИФИКАЦИЈА : ГОЛЕМИНА : 12*10.5*2.5 cm Color : како што покажува сликата материјалот : метален пакет вклучува : 1* Серпентина За Палење : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Одговара на следниве Модели : За Хонда GX110 GX120 GX140 GX160 GX160 GX200 EM2500 EM2200 EM1800 EM1600 EG2500 EG2200 EG1400 EB2200 F401 F501 FC600 HS724 WB20 WB30 WD20 WD30 WDP30 WDP20 W15 WH20 wt20 Wa20. Заменува За Хонда Оем Броеви : 30500-ЗЕ1-003 30500ЗЕ100330500-ЗЕ1-023 30500ЗЕ102330500-ЗЕ1-033 30500ЗЕ103330500-ЗЕ1-043 30500ЗЕ104330500-ЗЕ1-053 30500зе105330500-ЗЕ1-063 30500ЗЕ106330500-ЗЕ1-073 30500ЗЕ1073. Спецификација : . Големина : 12.

Карактеристики

Производи во категоријата

Калем за палење, Замена На Калем За Палење, Издржливи Додатоци За Косилка отпорни На Абење Погодни За Косилка 4-Тактен Запалувач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Калем за палење, Замена На Калем За Палење, Издржливи Додатоци За Косилка отпорни На Абење Погодни За Косилка 4-Тактен Запалувач

Калем за палење, Репалкација На Калем За Палење, Издржливи Додатоци За Косилка отпорни На Абење Погодни

DEN 238.08
Вокер 921-Тандерспарк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вокер 921-Тандерспарк

Тандерспарк Вокер 9212057 Тандерспарк Одговара Изберете : 20022011 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 20042008 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2

DEN 0.33