• Ново
Модни Жени Есенски И Зимски Пуловер Со Долги Ракави Секојдневни Врвови

Модни Жени Есенски И Зимски Пуловер Со Долги Ракави Секојдневни Врвови

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

- Добредојдовте Во Продавницата ТБКОМ-Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО TBKOMHTBKOMH е посветена на обезбедување на висококвалитетна женска облека и додатоци.Без разлика дали станува збор за пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим ТБКОМХ, ние ќе го решиме за вас.Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.Сезона : Aut, Зимски Пол : Женска Пригода : Дневно, Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст/Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Х Јакна ❥ Овој Тесен Фустан Дава Секси, Но Откривачко И Стабилно Чувство Што Ве Прави Шармантни и Привлечни. Должината На Фустанот Изгледа Ги Издолжува Нозете И Додава Уникатно Чувство. ❥ Плетениот Материјал Е Мек и Многу Еластичен Совршен За Улица, Секојдневно, Забава, Сигурен сум дека ќе Ви се Допадне!. ❥ Класичниот И Разноврсен Фустан Е Лесен Со Друга Облека, Палта, Џемпери, Јакни Во Есенската И Зимската Сезона, Можете Да Го Облечете И Со Кој Било Накит, Сандали, Високи Потпетици, Во Пролетната И Летната Сезона.

Карактеристики

Производи во категоријата

Смешни Маици За Жени, Меки Маици За Жени Гроздобер Блуза Женска Мода Секојдневен Џемпер Со Долги Копчиња Џемпер Кардиган Јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смешни Маици За Жени, Меки Маици За Жени Гроздобер Блуза Женска Мода Секојдневен Џемпер Со Долги Копчиња Џемпер Кардиган Јакна

Добредојдовте Во Продавницата ТБКОМВи Посакувам пријатно шопинг искуство ВО TBKOMHTBKOMH е посветена на обе

DEN 335.84
Ханес Клучалка Вратот Туника
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ханес Клучалка Вратот Туника

Со својот стилски врат на клучалката и ракавите до лактот, Оваа Женска Лесна Туника за Клучалки на Ханес

DEN 284.16